Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm rögtön ugrik ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm rögtön ugrik ha egy másik csaj akár csak beszélget velem! Beszól, odaszól. Hogyan lehet ennek elejét venni ha én nem is flörtölök meg a csajok se akarnak tőlem semmit?

Figyelt kérdés

Szimpatikusnak mondott férfi vagyok, szeretnek beszélgetni velem a nők, a közelemben lenni. Állítólag humoros vagyok, jókat lehet velem beszélgetni. De ebben nincs semmi szexuális közeledés a nők részéről. Nem vagyok egy álompasi (de ronda se) így nem túl reális hogy nap mint nap fel akarnának szedni. Ezek ilyen barátkozások a nők részéről, férfiként számomra ez egyértelmű!

A barátnőm akit szeretek viszont nem így gondolja. Ő a legjobb pasik között tart számon (aminek örülök de nagyon elfogult) és a fejébe vette hogy ezek a csajok el akarnak mind csábítani. Akár társaságban vagy idegen előtt odaszól hangosan hogy "nem kéne rámenni más pasijára", odajön és lenézve kineveti őket, beszól nekik hogy "menjél más pasijára szivike, ő az enyém"

Emiatt én kerülök mindig kellemetlen helyzetbe. Sokszor előfordul hogy ezután odajönnek hozzám a nők és olyanokat mondanak nekem: nem akartam ám kikezdeni veled, nem vagy az esetem. Nem is jössz be nekem azt hitted hajtok rád?

Van barátnőm és annak ellenére hogy eszembe se jut csajozni vagy flörtölni kapom a kvázi visszutasításokat, negatív kommenteket külsőmre hogy miért is nem jövök be nekik amikor nem is akarok tőlük semmit! Azt hihetik hogy én azt hittem és ezt mondtam a barátnőmnek vagy ilyesmi!

Elég gáz ez nekem, semmi szükségem rá! Amúgy meg szeretek csajokkal beszélgetni, jóban lenni minden szexuális hátsószándék nélkül.


Beszéltem már vele erről de az a válasza hogy nem kérhetem tőle hogyha a szeme láttára, a jelenlétében fel akarnak szedni és flörtölnek velem akkor azt szó nélkül hagyja. Valamiért nagyon jó pasinak tart és ezt kivetíti hogy mások is ezt gondolják pedig nem.



2017. júl. 21. 10:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Max azzal dicsekszek hogy kedvelnek, tisztelnek a nők mert igazi férfiként állok hozzájuk ahogy kell. Ez barátság féle dolog, nem több, nem lehet többet beleképzelnie senkinek. Ha fel akarna szedni egy nő akkor nem összebarátkozna, pláne nem így. Ezeket a csajokat bár maximálisan nőként kezelem ami megilleti őket, de soha sem úgy ahogy egy vadászó pasi tenné, hanem távolságot tartva, egyáltalán nem nyomulva. Ha látnátok egy-kettőnél hogyan tepernek a srácok hogy felszedjék őket, még a leg félszegebb is ... hát tőlem ilyet még nem látott senki.


Meglátjuk mi lesz.

2017. júl. 21. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!