Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találtam két elég érdekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam két elég érdekes képet a barátom telefonjában. Ugye jogosan szakítok?

Figyelt kérdés

Holnap lennénk együtt két hónapja. Nagyon jól indult a dolog, sok közös program, közös képek, facebookra is egyből kirakta, hogy együtt vagyunk. Múlt héten viszont nem is találkoztunk, csak hétvégén, mert azt mondta sok dolga van.Szombaton is fura volt, dugdosta előlem a telefontját és alig szólt hozzám, nagyon rossz érzés volt. Tegnap is találkoztunk és nem vagyok magamra büszke, de belenéztem először a beszélgetéseibe messengeren, ott semmit se találtam, aztán viberen is.Ott egy csaj küldött neki két képet magukról, amin egyértelműen látszik, hogy megcsalt vele. Felismerem a lányt,amikor összejöttünk is volt róla pár képe a telefonba, azt mondta csak barátok és előttem törölte is.Igaz azokon egyedül volt a lány.Tegnap egyből számon kértem és azt mondta azok a képek nem most készültek, de nem hiszem el, mert múlt héten nem találkoztunk, jó idő volt (ami a képeken is látszik) és a lány csütörtök este küldte őket,amikor egésznap facén se volt fenn, mert "sok dolga volt."

Beleszerettem ez alatt a pár hét alatt, azt állítja ő is belém, de akkor miért csalt meg? Most meg könyörög, hogy próbáljuk meg újra.

Ha valakit érdekel privátban elküldöm a képeket.


2016. ápr. 19. 11:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a lányt hogy mi volt, mi történt.

Amúgy jogosan szakítanál, gyanús volt, be is igazolódott a félelmed.

2016. ápr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
73%

Küldheted a képet.

De nézd, én nem vagyok a megcsalás ellen, hosszabb kapcsolatban (állítólag 7év) minimum egy plátói szerelem, vagy egy elhibázott éjszaka nálam belefér.

Ezt csak azért mondom, mert EZ még nekem se fér bele.

Mire számíthatsz, ha két hónap alatt nem bírta a rudit a gatyájában tartani?

Inkább örülj hogy most derült ez ki, nem pedig úgy, hogy hoz neked egy kis "ajándékot".

Szerintem a pasi kuka.

2016. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Engem érdekelnek a képek
2016. ápr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelnek a képek.


Jogosan szakítasz vele, de előbb azért beszéljetek egymással. Az én szememben erre nincs mentség, de azért úgy könnyebb lesz lezárni, ha meg van beszélve.

2016. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Nekem is küldheted.
2016. ápr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelnek a képek.

Amúgy teljesen megértelek, elég rossz már az elején ilyennel indítani, nem csoda, ha nem akarod tolerálni...

2016. ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
kérem a képet! :) ha gondolod :)
2016. ápr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Nekem is elkuldheted.
2016. ápr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Huh, én inkább nem kérnék ezekből a képekből, de nekem se férne bele ilyesmi.

Ha megállapodtunk, hogy együtt vagyunk, akkor ez sem a második hónapban, sem a tizedikben, sem az 5. évben nem fér bele. Legyen kedves szólni a partnerem, ha valamit máshogy szeretne, sok mindenben kompromisszumkész vagyok. Ebben nem. És ugyanezt a hűséget természetesen magamtól is elvárom és teljesítem.

2016. ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Engem i érdekelnek a képek, meg kiváncsi volnék hogy mit mondott pontosan. Azóta is tagadja hogy megcsalt volna?
2016. ápr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!