Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lenne a válás utáni gyász?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kindi kérdése:

Ez lenne a válás utáni gyász? Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Új párommal másfél éve alkotunk egy párt. Egy olyan érzelmi bizonytalanság tört rám, melyre nem számítottam és nem tudom mit kezdjek ezekkel az érzésekkel.


Benne voltam egy nagyon rossz házasságban, melyből nagyon nehezen léptem ki, sokára sikerült csak szétköltöznünk. Rengeteg drámán mentem keresztül, mikor megismertem a mostani páromat egy ilyen nehéz helyzetben.


Még csak fél éve, hogy elköltözött a volt párom és jelenleg egyedül élek, új párommal nem költöztünk össze, de sok időt együtt töltünk.


Rengeteget segített nekem és egy megbízható, tiszteletreméltó társat találtam, akit nagyon szeretek és nagyon jól kijövünk.


Fellélegzés volt számomra, hogy elköltözött a volt párom végre, pokol volt ami ment köztünk.


Miután lenyugodtak a kedélyek és már már feledésbe kezt merülni a sok rossza, lám lám meghökkentő módon, erre én sem számítottam - előjöttek olyan érzelmeim, melyeket kimondani is szégyenlek - úgy érzem hiányzik nekem és már már hibásnak érzem magam, hogy összejöttem abban a nehéz szituban a mostani barátommal. Előjönnek a mi lett volna ha gondolatok...


Aztán ha jobban belegondolok, rájövök, hogy mennyi keserves percet okoztunk egymásnak - és a mostani párommal mennyire más minden, olyan pár, akivel kellemesen és jó lenni, aki sokat segít és ha valami negatív mondanivalója van, azt is úgy hozza tudtomra, hogy véletlenül se sértsen meg! (Volt páromból hiányzott a tapintat és rengetegszer a lelkembe gázolt)


A párom is észrevette rajtam ezt a bizonytalanságot, rákérdezett, biztos vagyok-e benne hogy ő életem párja? (mert ő nagyon szeret).


Nem tudom mi az amit el kellene mondanom neki, vagy erről inkább ne is beszéljek neki, majd elmúlik, talán ezt hívják válás utáni gyásznak?


Nem akarom megsérteni őt, de becsapni sem!


Volt már valaki hasonló szituban? Hogyan kezeljem ezeket az érzéseket?



2017. júl. 21. 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok se bölcs tanácsadó se házas ember de elmondom mit gondolok mivel nem kaptál választ senkitől se. 23 éves vagyok nem sokat tudok a kapcsolatokról.. 2 éve vagyok együtt az első barátommal. Voltak eddig nálunk is veszekedések volt hogy szakítani akartam hirtelen felindulásból, akkor par napig nem beszéltem vele..Aztan at gondoltam hogy megéri e ilyen kis hülyeségek miatt szakítani? Amikor mas pasi megcsalja a nőt megveri megalázza.. nálunk eddig apróságok voltak igy hat vissza húzott hozza a szívem mer nagyon hiányzott, pedig tenyleg csúnya veszekedések voltak.. de bele gondoltam hogy előtte se találtam hozza hasonlót se es mindenkinek vannak rossz tulajdonságai, rossz napjai.

De nem tudom ..ha nálatok mar pokol volt, akkor lehet nem érdemes vissza menni hozza ha a jelenlegi párod rendes.

Természetes hogy hiányzik mer ossze szokik az ember ennyi ido után ..fura.. es hiányzik is hiaba volt mondjuk szemet sokszor, mer voltak vele gondolom szép pillanataid amit nem tudsz csak ugy elfelejteni.

Sajnálom, nagyon nehéz lehet neked is most..

Sokszor en is felek hogy ha mar ket év alatt ennyit veszekszunk lehet nekünk is pokol lesz a vége de nem szeretném :(de sose lehet tudni mi lesz

De ha ebből pokol lesz ami nekem

egyenlő a verekedessel meg csalással atbaszassal stb..akkor sose fogok vissza menni hozza DE akármit fog csinálni akkor is hiányozni fog valamilyen szinten.

Telefonról irtam bocs az ékezetek miatt..

23L

2017. júl. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!