Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nő/lány miért gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő/lány miért gondolja magáról, hogy olyan jól néz ki?

Figyelt kérdés
Általában alaptalanul.
2017. júl. 22. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Honnan tudod, hogy alaptalanul?


A szépség relatív, attól, hogy neked valami nem tetszik, ő még kaphatott pozitív visszajelzéseket, amitől megnőtt az önbizalma és tudja, hogy jól néz ki.

Plusz, aki rendelkezik egy normális önértékeléssel, önképpel, az is tisztában van a saját adottságaival.


Én is nagyon jó nőnek tartom magam, sportolok, enyhén izmos vagyok. Pedig nem vagyok modellalkat. 159 centihez 50 kg vagyok, és még a mellem is kicsi, a hasam se síkság lapos, de a popsim az kerek, a derekam pedig vékony.


Szóval, nem kell mindig negatívan hozzáállni a dolgokhoz.

Persze, van akinek nincs önértékelése, de az legyen az ő baja, nem tartozik ez rád.

2017. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert jól néznek ki. Az, hogy te nem látod rajtuk, más még simán láthatja őket szépnek.
2017. júl. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom, ha 10-ből 9 pasi szerint jól nézek ki, akkor annak van alapja.
2017. júl. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha sokan mondják, egy idő után talán elhiszi az ember, miért baj ez neked? 😊
2017. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Főleg az elhízott csajoknál látom, hogy a legújabb sminktrendet követik, vagyonokat költenek ruhára, és csodálkoznak, hogy miközben milyen igényesek minden pasi a kis egyszerű farmer-pólós kolléganő körül legyeskedik. Jó párszor hallottam már ilyen nőt kiakadni, hogy a masik milyen igénytelen, csak azért mert vékony kell a pasiknak, bezzeg ő az igényesen elhanyagolt testével
2017. júl. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem mindegy neked, hogy ki mit gondol magáról?
2017. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%
Sok nő tényleg abból építkezik,hogy a barátnői meg pár nyugger és elvált negyvenes megdicsérte melóban.Feltesz egy retró extra nagy szemüveget,és akkor már mindegy,hogy rágcsáló arca van,vagy hogy idomtalan a teste.Nyilván vannak kivételek,akiknek van miért büszkének lenni,de ők nem is arcoskodnak a semmire.Tudják,hogy jó nők,ennyi.Amúgy én tudom magamról,hogy átlagos vagyok,de úgy is viselkedem.Próbálok adni magamra,ápolt lenni.Kedves vagyok,mosolygok,sokan jönnek hozzám dumálni.
2017. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Még igazából nem is ezzel van a baj, hanem hogy neki bredpitt, beneflekk meg dzsordzsklúni jár, attól függetlenül, hogy ha lemenne a bányába, feljönne a szén. A "jópasee" azért alapelvárás.
2017. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%

Van 1-2 tényleg nagyon ronda és buta ismerősöm. Naponta írnak ki idióta és gyerekes posztokat, huszonévesen. (Pl. lájk, ha járnál velem) Konkrétan széttépik őket a pasik és folyamatosan írnak rájuk, a szex reményében.

De 1-2 kivételtől eltekintve, akikkel egy légkörben vagyok és nők, 1-2 naponta kapnak bókokat és próbálkoznak náluk.

2017. júl. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Apa kicsi hercegnőire gondolsz? Akiknek csak önbizalmuk van? :-)
2017. júl. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!