Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel neten ismerkedtünk meg kb egy hete. Már első nap olyanokat írt, hogy első randin tapizna és meg akar csókolni, és amikor közöltem vele, hogy bocs, ezt így nem, akkor megsértődött, hogy nem jelent nekem semmit. Pedig ő is tudja jól, hogy ez nem igaz. Egyszer elegem lett és megkértem hogy őszintén mondja el, mit akar, és az volt a válasza, hogy egy rendes barátnőt. Párszor próbáltam rendes "mizu hogyvagy" témákra terelni a beszélgetést, de nem volt benne túl partner. Később megkérdeztem, hogy ennek mi volt az oka, azt mondta, hogy ő az ismerkedést élőbrn szeretné. Ezzel én totál egyetértek meg minden, de akkor miért akarja a tapizást és a csókot, ha konkrétan alig ismer?

18f 16l



2016. aug. 24. 07:44
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Úristen, ennél rosszabb kategóriába nem is mehetett volna..., bocsánat :/
2016. aug. 24. 07:45
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem barátnőt akar, hanem megk*rni. Aztán az ilyen tipusú barmok szokták mindenfélének elhordani a nőket, mert egy normális se áll velük szóba.. "egy rendes barátnőt" magyarul aki már egyből szètteszi neki a lábát...
2016. aug. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

Pontosan, csak dugni akar.

Az meg sima zsarolás, hogy ha nem engeded, nem jelent semmit. Ne hagyd magad befolyásolni, amit nem akarsz, azt ne csináld! Nem csak most, hanem úgy általában.

És azért nem akar veled beszélgetni másról, mert nem érdekled. Kicsit eldumál, mit művelne veled, elfantáziáll, feláll a farka és kiveri a képeidre.

Szerintem gondold végig, hogy tényleg akarsz-e vele találkozni!

Ha igen, akkor nyilvános helyen, ahol sokan járnak, nappal, és be menj el vele sehová! Beülni is forgalmas, de kultúrált helyre!

És ha élőben sem érti, hogy nem akarsz tapizást SEM, akkor hagyd ott!


Én a helyedben nem erőltetném még a netes ismerkedést. Ott 99% csak egyszeri szexet akar, semmi mást.

2016. aug. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak dugópajtit keres.
2016. aug. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Volt már néhány barátnője, és azt mondja, hogy tényleg hosszú, normális kapcsolatra vágyik. Ezt elhiszem, de akkor miért nem fogadja el, hogy én egy első randit nem így képzelek? Őneki az érintés azt jelentené, hogy bízom benne, de én utána nem tudnék szégyenkezés nélkül tükörbe nézni.

Mi ez? Van valakinek ilyesmi tapasztalata, megjegyzése mellett vagy ellen?

2016. aug. 24. 08:55
 6/27 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok.

Nem azt keres, akkor már rég itthagyott volna. Meg ő maga ajánlotta föl, hogy ha úgy jobb érzés nekem, akkor először a szüleimmel találkozik. Ha csak dgni akarna, nem lenne ilyen figyelmes.

2016. aug. 24. 08:59
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

#6

Jajj, de kis naív... :D Mindegy, majd tanulsz a saját hibáidból. Az ember úgyis csak abból képes. :) Remélem hamar kihevered, miután összetörte a szíved.

2016. aug. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Atyagatya! A "mizuhogyvagy", mint "rendes téma"????


1. neten is épp csak ismerkedtek. Mégis, mi a túrót jelentsen ő neked ennyi után? (Semmit.)


2. a "mizuhogyvagy" piszkosul nem ismerkedés.

2016. aug. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
:(
2016. aug. 24. 09:12
 10/27 A kérdező kommentje:
De abból lazán elindulhat egy normál beszélgetés, arról tudok gondoskodni. Csak az a baj, hogy minden ilyen jellegű kezdeményezésre egy szavas válaszokat ad. Pl mik a hobbijaid? Olvasás. Mit olvasol? Sokmindent.
2016. aug. 24. 09:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!