Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ezt mondja egy lány komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt mondja egy lány komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Tönkretettem az életet és a letezesemrol sem akar tudni.


Mindezt azért mert találkozni akarok vele ő meg MÁR nem. Egy és sms-ben könyörgöm neki szánalmas módon annyira tetszik.


2014. szept. 17. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem így akarja tudtodra adni, ha már nem értesz a szép szóból, hogy ideje leszállnod róla. Fú, nekem is volt ilyen pasihoz szerencsém, totál kétségbeesetten nyomult, de töröltem, tiltottam mindenhonnan és probléma megoldva.
2014. szept. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Felesleges könyörögni, mikor azt az időt az írásjelek használatának tanulmányozására is fordíthattad volna. Ezt hívják időpazarlásnak. És mielőtt azt gondolnád, hogy nincs igazam, tedd fel magadnak a kérdést: Megkaptad a csajt? Ugye, ugye...
2014. szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1, én voltam az? Pont ezt csinálta velem


2, köszi.. Nem őt nem kaptam meg! De mást igen! És jobban is jártam az nem olyan kis bunkó. Csak b.ssza a lelkem hogy ellenkezik. Téged meg beiratlak egy óvodába mert ott nevelik a gyerekbe a jómodort ami az írásod alapján belőled hiányzik.

2014. szept. 17. 15:19
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Nehezen íratsz be bárhová is, ahhoz először tudni kéne írni. Odafent jelen időben könyörögsz, azaz a mostani csaj csak kamu, mert ezzel védekezel.
2014. szept. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Most nincs senki, de volt akinek nem könyörögtem. Sztem érthetően fogalmaztam.


Tudok írni ez tablet...


Mondom hogy kéne Ada az óvoda,de általánosba is.. Csak drága mulatság a könyvek meg minden egyéb.

2014. szept. 17. 15:34
 6/9 anonim ***** válasza:
hagyd inkább békén, de tényleg! 18L
2014. szept. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tehetek mást, hiába akarok neki jót.
2014. szept. 17. 15:42
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Nem hinném, mert ő másképpen fogalmazott és tabletje sincsen.

Szerintem ő is el tudja dönteni, hogy mi neki a jó, és tartsd tiszteletben a döntését, mert ezzel a hozzáállással nem jutsz előrébb nála, csak magadat alázod. Senkinek sem jó, lépj tovább. :)

2014. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Próbálom de nem megy! Túlságosan akarom! Kis felszínes pic.a de ő kell!
2014. szept. 17. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!