Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találka az ex-barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találka az ex-barátnője édesanyjával? Normális?

Figyelt kérdés
Páromat felhívta tegnap az exének az édesanyja, hogy menjen fel hozzá és nézze meg a kávégépét. Ide megjegyezném, hogy van neki néhány ilyen gépe bárokban meg üzletekben, szóval valamennyire ért hozzájuk. Leteszi a telefont s azt mondja, hogy na, kell menjünk az ex anyóshoz megnézni a gépet. Én meg csak néztem. Hogy képzeli, hogy én be fogom tenni a lábam az exe szüleinek lakásába, ahol annak idején együtt voltak? S amúgy is, hogyan venné ki magát, ha vinné magával a jelenlegi barátnőjét? Aztán nem is beszélve arról, hogy én mennyire rosszul érezném ott magam. Szerintetek mi a teendő? Nem akarom megsérteni őt azzal, hogy élből elutasítom. Viszont elég kényes helyzet...
2017. júl. 23. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs gáz... én is láttam ilyen szitut, és tök rendben volt a dolog. Bár akkor az ex nem volt otthon, szóval tényleg csak az anyával beszélgettek egyet. Meg amúgy is jó ismerősök, gyakran találkoznak boltban ilyesmi
2017. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért hívott hogy esélyed se legyen komplikalni. Ha bízol benne mond neki hogy nem szeretnél menni vele.
2017. júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

O.o


Na jó. Hát elég nagy problémáid vannak buksiban.


"Leteszi a telefont s azt mondja, hogy na, kell menjünk"

Miért "kell"? Miért nem beszél veled előtte?


"Hogy képzeli, hogy én be fogom tenni a lábam az exe szüleinek lakásába, ahol annak idején együtt voltak?"

Semmiféle összefüggés nincs. Úgy képzeli h besétálsz saját lábadon. Ugyanazon bolygón vagy ahol az összes exével együtt volt!! :OOOO XDXD


"hogyan venné ki magát, ha vinné magával a jelenlegi barátnőjét?"

H szeret téged s veled akar lenni! (??) Nekem ez jönne le s sztem minden embernek. Miért lennél ott ha nem akarna veled lenni? Miért megy oda ha ő nem akar menni?


"mennyire rosszul érezném ott magam"

Ez csak hiányosságaid eredménye.


"Szerintetek mi a teendő?"

Kiépíteni egy kommunikációs rendszert, megtanulni tudatosan gondolkodni, szeretet alapúan.


"Nem akarom megsérteni őt azzal, hogy élből elutasítom."

Miért lenne sértő? Ha sértésre képes, tanuljon, független legyen boldogsága mindentől. Ez lenne ésszerű, ha ésszerű okaid lennének nem menetelre. Ha elméletben ez állna fenn, legjobb út, élböli elutasítás lenne, hisz nem beszélte meg veled.

Ésszerűen a folyamat még megbeszélési fázis első pontján van, ahol vélemény van közölve. Még el sem jutottatok 2 oldal egybeolvasztásának kezdetéhez, aminek végén mindketten ugyanazt akarjátok, de ő már megbeszélte.., de te is ugyanolyan, illetve még nagyobb baromka vagy, mert ezeket mind rossznak érzed.

2017. júl. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!