Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak hétvégén vagyunk együtt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak hétvégén vagyunk együtt. Nekem ez nagyon kevés. Szerintetek?

Figyelt kérdés

10 percnyire lakunk egymástól és szinte csak hétvégén látjuk egymást. Viszont ő akkor is dolgozik napi 8 órában általában, úgyhogy csak alszunk kb. Én 22 vagyok, ő 28, nem erőltetem,hogy költözzünk össze, de az exével ekkor (1 év után) már együtt is élt, velem meg 2 ,maximum 3 estét tölt. Elmondása szerint szeret és velem tervez, de nem tudom...Mit csináljak hogy többet foglalkozzon velem?

Szex is heti 1-2 van.

(Munkánk felől minden nap együtt lehetnénk. Szóval a lehetőség adott.)



2017. júl. 23. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

10 percre laktok?:D


én állandóan a csajommal lógnék, még ha napi 30 percre is ugrok fel hozzá meló után. SŐT! kiülni egy padra, együtt lenni..


Drágám, ez kifogás, nem szeret téged és csak tartogat. Mert ha 40 perc lenne azt mondanám akkor legalább heti 2... de így, ez nagyon durván koptat.


Eljönnék a helyedben, a napi 8 óra meló nem kifogás úgy hogy egymás mellett laktok. kellesz neki, legyen valaki, ennyi.


27f

2017. júl. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolóval értek egyet.

Nem szeret, csak tart.

2017. júl. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem már erre a sztorira, már.tuti megkérdezted egyszer.

Egyévként tuti nem vagy igazán fontos neki, ha csak ennyi.időt akar veled tölteni.

2017. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom de szerintem se szeret:(

Mi is 10 percnyire lakunk egymástól, de szinte minden nap talalkozunk. Nem fáradság szerintem egy kis napi séta bicikli de ha annyira kényelmesek vagytok vagy fáradtak és van jogsi kocsi, akkor ott van az..

Nálunk is van ilyen hogy pl ilyen melegbe nincs kedvünk sétálni biciklizni vagy nagyon fáradtak vagyunk, de akkor meg vagy kocsival

megyunk egymáshoz vagy este sétálunk egyet.

2017. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ó az en exem szombat ejfeltol , vasarnap delig szakitott ram idot a kapcsolat utolso honapjaiban. Szinten 10perc volt a tav.


Aztan csodalkozott,hogy szakitottam.:)

2017. júl. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!