Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Részeg, mint utólag kiderult,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részeg, mint utólag kiderult, alkoholista barátomat bunkóság volt ott hagyni az út közepén fetrengeni?

Figyelt kérdés
Nem bírom idegekkel, már elegem lett az ebek óta tartó küzdelemből. Utólag jöttem rá , hogy az ivászat nála betegség. Voltunk valamerre és elesett , majd nem akart felkelni, mert nem bír járni. Nem bírom az ilyesmit, mint ahogy a kórházi dolgokat. Vagy elüti az autó vagy nem ,de hazajöttem már. Fáj és fáradt mindenem. Idegrendszerem kivan az egésztől, amit átéltem az ebek alatt. Volt pár műtétem, utóbbi volt a legsúlyosabb. Már azt kívántam, hogy pusztultam volna bele , de ha már túléltem, változatok és nem fogok tovább olyat elviselni, ami ennyire stresszes. Ha baja lesz akkor én vagyok a hibás? Úgy értem , hogy elüti egy száguldozó kamion. Más baja nem lehet. 2 lehetőség van erre. Ritkan jár autó , de én is találkoztam egyel hazafelé.
2017. júl. 24. 03:20
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem bunkóság, hanem felelőtlenség.

Legközelebb legalább görgesd bele az árokba - már persze ha nincs benne víz.

Vagy szólj a zsaruknak, oszt azok majd intézik.

2017. júl. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az útról valóban lehúzhattad volna, ettől függetlenül a hibás és felelőtlen ő volt, nem te. Ha ez rendszeresen előfordul, elhiszem, hogy besokalltál.
2017. júl. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem autóúton feküdt, vagyis ült, hanem gyalogos úton és lejjebb van két hely , ahol át kell menni autóúton.
2017. júl. 24. 08:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa, az úgy más. Akkor nem voltál se bunkó, se felelőtlen.


(#1 voltam.)

2017. júl. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De jó nagy veszekedés lesz, mert otthagytam.

Elesett és nem akart felkelni, a végén már veszekedni akart, de inkább leléptem.

2017. júl. 24. 09:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

De mit akarsz te egy ilyen roncstól? Ahogy látom, van neked elég bajod úgyis.

Nem tettél semmi rosszat.

2017. júl. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy veszekedés lesz? Ezek után még vele akarsz maradni? Én szépen kiköltöztem volna, amíg fetreng, aztán ha kijózanpdott, várná az üres lakás. Ilyen emberte nem fogom az életem pazarolni.
2017. júl. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszer előfordulhat ilyesmi szinte bárkivel, de ha ez rendszeres, akkor nem kérdés, hogy jobb, ha szakítasz. Vagy megpróbálod leszoktatni a piáról, ha nagyon elszánt vagy. Ő úgy teszi tönkre a saját életét, ahogy akarja, de neked miért kellene egy ilyen semmirekellővel tönkretenned magad? Inkább éld a saját életed.
2017. júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Külföldön dolgozunk , szallast adtak, de kértem külön szobát, amit néha el kell hagynom.

Albérlet nincs a közelben, nyelvet meg nem tudom annyira, hogy ugraljak másik munka után, meg nem rossz munkahely szeribtem ez.

2017. júl. 24. 11:14
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekem ha berúgik egy nő, otthagyom. Q..ra nem érdekel hogy jut haza. Felőlem fekhet a főút közepén is. Én nem fogom emelgetni. Egyszer egy részeg 3.14csa tele rókázta az autómat. Nem tudtam rendesen kipucolni. Eladtam vettem újat. Ebbe ittas nő nem fog bemászni. A bunkóságot magaddal szemben követed el, hogy szóbaállsz ilyen alakkal. XXXL-es farka van? Milliárdos? 2 diplomája és 3 nyelvvizsgája van? Remekül zongorázik? Kitűnű festő? ...

Áruld el mit eszel rajta?

2017. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!