Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haragszom rá, de kívánom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragszom rá, de kívánom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2 napja nem beszélünk egymással(de együtt élünk, csak nem szólunk egymáshoz egész nap, mintha ott sem lenne a másik). Haragszom rá, mert nagyon megbantott, mégis aztán ránézek és azt érzem, hogy uristen de jó lenne megcsókolni és szeretkezni vele... Aztan eszembe jut, hogy hogy atvagott és akkor azt érzem, hogy menjen a fenébe, és nem fogok neki egyik napról a másikra csak úgy megbocsátani..

De kívánom..

Annyira rossz helyzet. Nektek volt már ilyen?Lehet egyszerre haragudni valakire és vágyni rá?:(

Mit tegyek, annyira rosszul érzem magam...


29L


2017. júl. 24. 09:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Ideje lenne felnoni, es nem duzzogassal, hanem kommunikacioval megoldani a problemakat igy 29 eves felnott Nokent.
2017. júl. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nah mert Neked még biztos soha nem volt olyan, hogy összevesztél valakivel és egy ideig nem beszéltetek... Egyből mosolyogva, kedvesen, nyugodtan oda tudsz ülni bárki elé, ha megsértenek... Másrészt ő bántott meg, nem én fogok futni utána, hogy beszéljünk, mert az egész nem az én hibám.

A kérdésemre nem válaszoltál!

2017. júl. 24. 10:01
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Felem is rogton tamadsz. Nem kell. Ahogyan azt sem mondta senki, hogy mosolyogva ulj oda melle. A kommunikacio nem errol szol. Hanem arrol, hogy leulunk, es tamadas nelkul elmagyarazom, hogy mi nem tetszik. Futni sem kell senki utan, a kommunikacio ezt szinten nem jelenti. Es igen, en meg sosem csinaltam hogy konfliktus utan napokig duzzogtam volna egy lakasban valakivel (ezt inkabb ilyen hardcore tinikorszakban tudnam elkepzelni), talan ezert sincsenek es soha nem is voltak ilyen jellegu problemaim. A csondbol meg duzzogasbol soha nem fog megoldodni semmi. Max. egy ido utan mindketten megunjatok es a szonyeg ala sopritek, es eltek tovabb, de az hosszutavon nem lesz kifizetodo.
2017. júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Nem azt mondta az 1-es hozzászóló, hogy azonnal cuki módon mosolyogj rá, de nyisd ki a szád és beszéld meg vele a sérelmed... engem levegőnek nézne a másik, akkor látna utoljára... Ki nem állhatom az ilyen hozzáállást!


28/N

2017. júl. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akarod csókolni, oda akarsz bújni hozzá, akkor ne kínlódj, tedd meg! Mégis mire vársz? Meddig akarsz duzzogni? Nem tudom, miért haragszol rá, de ez a játék senkinek sem jó. Mi 11 éve nyúzzuk egymást a férjemmel, de 2 óra volt a rekord, amìg "haragban" voltunk. Te sértődtél meg, neked kell jelezned, hogy újra kész vagy kommunikálni.
2017. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igazatok van, ne haragudj első válaszoló..:( Csak annyira nehéz... Olyan megbantva erzem magam, megis hiányzik, hogy közel legyen hozzám. :'(
2017. júl. 24. 11:18
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Figyelj, mindenkivel előfordul, hogy hibázik. Emberek vagyunk. Mindenki csinál hülyeségeket, mindenki hoz rossz döntéseket. Most hibázott a barátod, de ettől még szereted. Ha nem tett megbocsáthatatlan dolgot, akkor az első adandó alkalommal menj oda hozzá és csókold meg, öleld magadhoz jó szorosan. Meglátod milyen felszabadító érzés. Ne csinálj hatalmi harcot a szeremből. Mindegy, ki a hibás, mindegy, ki kezdeményezi a békülést. Az a fontos, hogy szeretitek egymást, és megoldást találtok a problémáitokra.
2017. júl. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért vesztetek össze?
2017. júl. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Annyira igazad van utolsó! De nem megy egyelőre, hiába akarja a szivem, inkabb távolságtartó vagyok, pedig már 2 napja akarok közeledni felé... Re valamiért nem megy. :(
2017. júl. 24. 13:53
 10/15 anonim ***** válasza:
De min vesztetek össze?😂 Én azt kérdezem!!
2017. júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!