Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A párom 34férfi, szerelmes egy 16 éves lányba, a lánynak ő is tetszik nagyon.

Én 27nő, van egy kisfiunk 2 éves. Ja meglátom a lányt,itt lakik a közelben, már a sírógörcs keringet.

Szinte tuti, hogy meg fog csalni.


2017. júl. 4. 18:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha
2017. júl. 4. 18:08
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem foglalkoznék a lánnyal. A férjemmel beszélném meg, hogy miért is kell neki egy gyereklány? Aztán ha nem tud ezzel mit kezdeni, akkor megszervezném az önálló életem, amiben nem szerepelnek olyan férfiak, akik kislányokkal szexszelnek.
2017. júl. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hát ha meg is csal vele,akkor ne haragudj de pedofil és le kellene csukni
2017. júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez beteges tényleg,hogy 34 éves létére egy 16 éves kislányba. Pedofil. Hagyd ott a fenébe, amíg nem késő.
2017. júl. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek elgondolkoznêk azon hogy eddig mit szerettem benne majd jön a kiàmbràndulàs és szépen lelépnék !
2017. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!