Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Jogosan haragszom? Fonto$ lenne

Figyelt kérdés

Mensi miatt teljesen kivannak az idegeim és nem tudom eldönteni, hogy jogosan veszekszem-e a barátommal.


Holnap vizsgám van, reggel a barátommal megyek abba a városba mert neki is ott van dolga. Reggel 6-kor kell indulnunk. Este sütöttünk, jöttek a szüleim és kb fél 10kor végeztünk. Ezuán mennünk kellett a barátom lakhelyére,hogy ruhát hozzon reggelre.

Közbeen hivta egyik haverja akivel nemrég találkoztunk, hogy nem megyünk-e ki.

A barátom erre mondja, hogy épp most megyünk a városba és kimehetünk egy kicsit.

Mondom utána, hogy nem kéne épp ma ezt, mert reggel korán kelünk, vizsgám is van, fürödnöm is kell.

Azt mondta csak 10 percre.

10 óra lett, mire elkészült, majd még 10-et vártuk a havert a városba, vele ültünk még fél órát és jó késő lett mire hazaértünk.

Én ki vagyok akadva, mert ennyire nem volt tekintettel rám, simán visszamondhatta volna legalább ma ezt(tegnap volt megbeszélve a találka ,de az máshová ment és igy nem jött össze) Igazából bármelyik nap találkozhatnakk, és idegesit, hogy épp ma miattam egy kicsit nem volt figyelmesebb.

Ő ki van akadva, hogy miért csinálok bajt fél órából, nekem az meg sokat ért volna, főleg ha ő kicsivel jobban tekintettel van.


Mit gondoltok, az én agyam borult el vagy jogos ? 20L


2017. jún. 19. 22:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha az órák furák nektek, nem Magyarországon élünk, most itt nem fél 11.
2017. jún. 19. 22:32
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Azt gondolom, hogy a mensire kár fogni bármit, és nincsen igazad. Tudod miért? Mert még volt erőd kiírni ezt a nem túl rövid kérdést. Igaza van a barátodnak!
2017. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válasz!

Amúgy téynleg sokkal ingerültebbnek érzem magam, akármi is az oka. Tisztábban szeretnék látni, és fontos volt számomra kiirni ezt, mert én nem látom át jól a helyzetet :(

2017. jún. 19. 22:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem biztos, hogy teljesen egyetértek. Én magamról tudom, hogy feszült vagyok némely vizsga miatt. Konkrétan annyira, hogy iszogatni nem vagyok képes elmenni órákat ilyen 2-3 nappal a vizsga előtt sem, nemhogy az az előtti éjjel. Jó ez csak egy fél óra volt, nem olyan húzós, de akkor sem. Nekem amúgy is olyan a stílusom, hogy tanulok az előtte lévő napokon és a vizsga előtti napokon képtelen vagyok tanulni is. Csak lefekvés előtt szoktam átnézni még fél-1 órában nagyjából a fontosabb dolgokat.
2017. jún. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Érezni bármit minden további nélkül jogod van, ahogy másokra zúdítani is. A másiknak is joga van érezni és ezt visszazúdítani rád. Azt mérlegeld, hogy ez a fél óra tényleg ér-e annyit, hogy egy akcióval reakciót válts ki.

30/f

2017. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én mégértelek, nekem nagyon fontos mikor kerülök ágyba (vizsgától függetlenül is), plusz ha menstruálok, alig várom, hogy otthon legyek és lezuhanyozzam a nap végén. A kapcsolat arról is szól, hogy néha engedünk a másiknak még akkor is, ha irracionálisnak érezzük a viselkedését.
2017. jún. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szuloket nem hivunk a lakasra,mert nem lehet idoben megszabadulni toluk.

Utazni lehet kulon is. Ugy kelett volna otthagynod.

Szoval jogos a felhaborodasod,h nem hagyja meg magatoknak az esti intim szferat. A kozosen eltoltott idot.


N

2017. jún. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te nyugodtan mehettél volna haza aludni a barátod nélkül is, nem vagytok összekötve.

Nem értem a problémádat...

2017. jún. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

bocsi, de 2-essel értek teljesen egyet! Ha annyira rá vagy parázva erre, akkor ahogy hazaérsz nem a gépet kapcsolod még be, hogy felgyere a gyk-ra kiirni a kérdést, hanem fellövöd a pizsit és alszol!


35N

2017. jún. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!