Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg én voltam a szemét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én voltam a szemét?

Figyelt kérdés
Ma kicsit össze vesztem a barátnőmmel,aranyos,jó szívű lány,de nagyon naiv és picit butuska.Tényleg szeretem,de ma nagyon felcseszett,bánom de azt mondtam neki hogy "hogy a k..rva életbe lehet valaki ekkora egy szerencsecsomag". Bánom,de ez így akkor kicsúszott a számon,ha ideges vagyok nehezen kontrollálom a düht és nagyon csúnya szavakkal dobálózom,de úgy érzem ő is hibás mivel ő miatta lett a vita.
2017. júl. 24. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen te voltál a szemét. Attól hogy valaki miatt alakul ki egy vita, még nem lesz belőle egy kutya, hogy úgy beszélj vele.(és elnézést az összes normális kutyatulajtól, mert kutyával sem emberi így beszélni)
2017. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó a kérdés, csak a lényeg maradt ki belőle. :D Min vesztetek össze? :D
2017. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az egyik barátnője mondott valami hülyeséget velem kapcsolatba ők meg minden baromságot írtam,mert kicsit egyszerű a gondolkodása.
2017. júl. 24. 12:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

És alapból nem vágom ha eltér az értelmi szintetek, akkor miért vagytok együtt? Ebből csak nagyobb bonyodalom lesz később.

2017. júl. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Mi van? :D Fogalmazni tudsz-e? :D Nem sz*patni akarlak, de nem értem, tuti van az írásodban valami elírás.
2017. júl. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja van elírás,vaksi vagyok.A lényeg a barátnője kitalált valami baromságot,a drágám elhitte mert hát elégé hiszékeny típus.Haza jött ő ezt számon kérte rajtam,én teljesen diplomatikusan beszéltem vele,addig amíg a cérna el nem szakadt.
2017. júl. 24. 13:10
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Értem, bocs nem akartam kötekedni, de tényleg nem értettem.


Igazad van ebben a helyzetben. Ha ilyen gyenge lábakon áll a bizalma irántad, akkor nem tudom van-e értelme ezt a kapcsolatot erőltetni. Egy random barátnője mond valamit és egyből számonkér? Nálam ez instant szakítás, de nem vagyunk egyformák, tégy belátásod szerint.


Szóval egyáltalán nem voltál szemét, nyugi!

2017. júl. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Én itt dobnálak ki, mert nem lenne szükségem olyan emberre, aki

1. ha dühös, minden szart beszél

2. halál komolyan szerencsétlennek tart

3. akkora kapcsolatfüggő idióta, hogy velem a lúzerrel is inkább együtt van, minthgoy egyedül legyen

4. kérdéses lenne, mikor hagysz el egy "okosabb" lányért

2017. júl. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Írtam hogy szeretem a barátnőm,de rosszul eset hogy ennyire elhiszi amit egy általam alig ismert ember talál ki.
2017. júl. 24. 15:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne dramatizaljuk tul, a szemetseg nem itt kezdodik, az a terhes no megcsalasa. A szerencsecsomag nem a legnagyobb sertesek egyike, foleg hogyha igaz is. Az emberek neha osszevesznek aztan meg kibekulnek. A tesoimmal ennel durvabb vitaink voltak, de mindig bocsanatot kertunk es megbocsatottunk. Nem az a tokeletes kapcsolat, ahol sosem sertik meg egymast, az ilyen ember egy droid. A rendes emberek elnezest kernek es megbocsatanak.
2017. júl. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!