Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom apró dolgokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom apró dolgokban "átvág". Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

A barátom nem érti, miért hisztizem.

Apró dolgokban átvág engem, amik előre meg vannak beszélve.

Például ma közölte, hogy segítenem kell neki a kerti bútorok csiszolásában, festésében, és én nagyon vártam.

Majd felhívtam, hogy akkor mikor segíthetek, erre közölte, hogy jaaaa már rég megcsinálták.

Múltkor mondta, hogy találkozik a haverjaival, velem pedig délután 5-kor. Felhívom 4-kor, hogy mi a helyzet, erre közli, hogy hát ő még marad olyan jól érzi magát.

EZERSZER elmondtam neki, hogy ha időben jelzi, akkor nincs bajom, de ez így elég kitolás. Ezen kívül minden rendben, ha élőben együtt vagyunk nagyon aranyos, kedves, deebből már rohadtul elegem van. Mit tegyek?


2017. júl. 24. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Ha annyira zavar ez téged, és nem tud rajta változtatni, akkor szakíts!
2017. júl. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Tobbszor kell beszelni vele, amig meg nem erti. Engem is zavarna :(
2017. júl. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Tiszta kisgyerek. Tudom h ciki, de kerd meg az apukajat h mint ferfi a ferfval beszelgessen el vele, h nem illik igy banni a holgyekkel. Mondjuk aki a baratnojevel ilyen az lehet h a baratainak, csaladtagjainak is felelotlenul igerget.
2017. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%
Ez nem átvágás, már bocs.
2017. júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!