Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom úgy érzi zsarolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom úgy érzi zsarolom lelkileg. Hárpia vagyok?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, régi nevelést kaptam, még otthon élek így a szüleim szabályai az elsődlegesek számomra.

A barátommal(22/F) 2 éve vagyok együtt.

Sokszor van, hogy ő este elmegy a barátaival találkozni, én viszont 22-ig kapok kimenőt. Utána már nem nagyon engednek el itthonról.

A barátom ki van akadva, hogy MIATTAM nem lehet a barátaival. Mondtam neki, hogy akkor MÁSNAP együtt alszunk és találkozunk, de szerinte nem, mert hogy rohannia kell hozzám különben nem alszunk együtt, és így az évek óta alig látott barátaival nem tud találkozni mIATTAM.

Én ezt nem értem. Régi rendszer ez nálunk, ha tetszik ha nem, hiába vagyok felntőt nő, amíg a szüleim tartanak el, addig szerintem szavam sem lehet, és amúgy mindent megengednek nekem, ez az egy, ami Édesapám kérése.

És különben is, másnap simán lehet tlaálkozni a barátommal, nem értem miért kell ekkora hisztit csapni, holott sülve-főve együtt vagyunk. Most is totál meg van rám sértődve.

A barátom ezt tudja, mégis, ha a haverjaival találkozik, mindig rohan haza, hogy velem aludhasson, így 22-re pontban itt van.


2017. júl. 23. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Ez a pasi önző és gyerekes. Alkalmatlan versenyző. Nem kellene sülve-főve együtt lenned vele. Legalábbis ha szeretnél olyan férfit találni, akivel élethosszig tartó kapcsolatra is érdemes szövetkezned, gyorsan tedd ki a szűrét.
2017. júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Oszinten szolva engem is nagyon irritalna egy ilyen felnott embert gyereksorba degradalo "szabaly". A felnott notol sajnos nagyon messze vagy meg, es a szuleid vagy apudkad celja valoszinuleg tudatalatt pontosan ez is, hogy a te eleted ameddig csak lehet altala legyen beszabalyozva (sajnalom, de ehhez a penzugyeknek semmi koze, szimpla pszichologia), es kulon utakon, kulon helyeken te ne legyel, mert nekes kisgyerekkent mellette a helyed. Sok evet fog meg telni, mire rajossz erre. Felnott embert ez meg persze hogy zavar haveroktol fuggetlenul, mert beleavatkozik vele az eletvitelebe, ami egy felnott embernek nem elfogadhato, hiszen pont azert felnott ember, mert el tudja donteni, hogy hol es meddig szeretne maradni.
2017. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Második válaszoló, hidd el ez nem így van.

Minden másban hagynak felnőni, ez az egy "szabály" van, és ez is azért, mert féltenek( a falunkban lövöldözéstől kezdve késelésen át sajnos sokminden történt már).

2017. júl. 23. 21:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet annyira oda van érted, hogy egy éjszakát sem akar kihagyni, ezért rohan ilyenkor is hozzád:)
2017. júl. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"ez az egy, ami Édesapám kérése."


Kérése,vagy parancsa?

Nekem azért az érdekes, hogy a barátoddal sem engednek el sehova.

Hogy egyedül ne mászkálj éjszaka, az egyértelmű.

Még egy 30 éves nőnek sem ajánlanám, a mai világban.

Barátoddal sem!?!?


A pasid is meger egy imát.... téged hibaztat egy olyan dolog miatt, amibe bele vagy kényszerítve, nem tehetsz róla.

Mellesleg dugni még lesz idő, lehet másnap is, , de az ember az évek óta alig látott barátaival nem mindennap találkozhat.

Semmiképpen nem kellene téged hibaztatnia!

Idióta a gyerek.

Amúgy meg, totál kamuszagu ez a kérdés :DD

2017. júl. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt en ertem, hogy mik tortennek a faluban, de egyreszt hely nincs a foldon, ahol ne tortent volna ilyesmi (max. egy lakatlan szigeten), masreszt pedig ketlem, hogy a paroddal az utca kellos kozepen akarnatok idot tolteni vagy a kocsma mellett azt kiabalva, hogy "200 ezer forint van nalunk, rabolj ki, keselj meg!". Apukad szabalya, maximum a tokeletes utopiaval szunne meg, ezert vagy gyerekkent tartva. De mint irtam, ezt sajnos te meg nem latod.
2017. júl. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A pasid bunkó és önző. Zsarolod érzelmileg? Inkább ő zsarol téged. Biztos elküldeném a búsba, hogy menjen, és csókolja körbe a barátait, és aludjo velük.
2017. júl. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy nézem ez inkább a te szabályod. Ha nem változik, akkor marad a veszekedés. Őszintén szólva felnőttnél sose hallottam ilyen megszorításról...
2017. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!