Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom? Ti mit reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom? Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, megpróbálom minél rövidebben leírni a történetet.

A barátommal fél éve vagyunk együtt, ő Budapesten él, én viszont csak albérletben, szüleim vidéken. A nyarat legfőképp náluk töltöm, sokat kell nekik segíteni és csak ilyenkor érek rá teljes mértékben, plusz dolgozgatok is időnként abban a városban. A barátom valamilyen furcsa okból kifolyólag nem jön el oda hozzánk, az okát nem tudom (egyszer majdnem eljött, de akkor végül én mondtam le, de fél év alatt szerintem ez kevés).

Felutaztam a héten Budapestre bútorokat venni, gondoltam akkor találkozhatunk. Megis beszéltük egy együtt alvást, azonban ő lemondta, arra hivatkozva, hogy nagyon fáradt. Előző este egy másik vársoban bulizott (amiről amúgy nem is tudtam, csak ma derült ki) és ma késő délután ért haza, nem volt kedve már hozzám. Kb egy órányira vagyunk egymástól. Kicsit rosszul esett, kicsit bánt is. Elég ritkán találkozunk, szerintem ennyi belefért volna. Másrészről azért is esik rosszul, mert másokkal bulizni más városba eltud menni, de hozzám valamiért csak azért sem.

Ti ebben az esetben mit tennétek? Nyilván szakítani nem szeretnék, de ezzel úgy érzem keveset érek neki. Alapból ő nem az a gyakran legyünk együtt ember, én sem, de azért egy héten egyszer szerintem bőven beleférne, főleg úgy, hogy csak most vagyok a városban.

19/L



2017. júl. 24. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy héten egyszer (se)? Ez nem kapcsolat.
2017. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak most nyáron van ez így, munka miatt, mint leírtam..
2017. júl. 24. 20:21
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy olyan kicsi, 1 órára laktok és nem taliztok?

Tényleg fura kapcsolat.

2017. júl. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem van valaki más is neki
2017. júl. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Elméletileg fáradt, mert nem aludt már több, mint 24 órája.

Más nincs neki.

2017. júl. 24. 20:32
 6/11 A kérdező kommentje:
Legalábbis én nem tudnám róla elképzelni, azok alapján amiket tudok róla.
2017. júl. 24. 20:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy és ezért még naiv, de hidd el, nem vagy elég fontos neki. Ha az lennél, megoldaná, hogy találkozzatok. Helyedben szakítanék vele.
2017. júl. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én már rég kidobtam volna. Ha azért fáradt,mert éjszakás volt,az ok. De a 'ma nem talizunk,mert az éjjel buliztam' gáz. Ha fontos lennél neki,már törzsvendég lenne nálatok. De minimum nem pattintana le.
2017. júl. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Fáradt volt hozzád... Pfff mi a fene ilyen létezik? :)
2017. júl. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Gáz ez az egész kapcsolat. Nem is nevezném annak. 1 órányira laktok egymástól és még heti egy tali sem jön össze?

Szerintem egyáltalán nem szeret, vagy legalábbis úgy nem ahogy kellene. Simán benne van az a pakliban, hogy van más neki. Az, hogy te nem tudod elképzelni, már más kérdés.

Én biztos nem folytatnám ezt a bohócságot.

2017. júl. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!