Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan zavar ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan zavar ez a "barátság", vagy pedig túlreagálom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


21 évesek vagyunk mindketten barátommal, és 5 hónapja járunk. Én nagyon szeretem, boldog vagyok vele, bár volt egy kis vitánk, ő elég csúnyán viselkedett, azóta azonban próbál mindent helyrehozni, elég sokmindent kell. Tudni kell róla, hogy nem igazán volt még komoly kapcsolata, ellenben volt előttem 7 csajjal, de mindegyik egyéjszakás, legfeljebb 1-2 hónapos valami volt. Amikor még csak barátilag ismerkedtünk, egyáltalán nem volt benne a dologban, hogy összejöjjünk, akkor sokat mesélt nekem arról, hogy milyen rossz, hogy ezek a lányok mind kidobták, otthagyták az ex miatt, meg hogy kosarat kap, aztán mi összejöttünk, és igazándiból én tényleg nagyon szeretem, szóval mindenemet odaadnám, ha tudnám. Arról is mesélt, hogy van egy csaj, akiért ő nagyon odavan, de ő is mindig kikosarazza, viszont barátok. Tudom azt, hogy nagyjából minden nap beszél vele, és amikor nekünk problémáink voltak, azokat is elmondta neki, és azt is hiszem, hogy a lány ellenem beszélt. Nagyon sokat beszélnek, és engem ez zavar, mert szerintem, hogyha túllenne rajta, akkor nem beszélne vele naponta órákat. Úgy érzem emiatt, hogy egy pótlék vagyok, egy második valaki. Ezt említettem neki, de akkor azt mondta, hogy csak én vagyok, én kellek neki, velem akar lenni. De nem tudom mit gondoljak. Nem akarok idióta féltékeny libának tűnni. Ti mit gondoltok a helyzetről?


2017. júl. 3. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szóóóval, együtt vagytok. Van egy lány, akiért odavan teljesen. Tartják a kapcsolatot napi szinten.

Tehát ha érte epekedik a szíve, akkor te miért akarsz a buxája lenni (amit tömhet ugyebár)???

2017. júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Bár a leírtak nyilván a te szemszögedből írják le a helyzetet, ha elfogadjuk, hogy ez tényszerűen így van, akkor igen, jogosan zavar a másik lány.


A leírtak alapján valóban úgy tűnik, hogy te csak az a lány vagy neki, aki végre összejött neki, de nem igazán szerelmes beléd.


Persze a valós helyzetről semmit nem tudunk, de a tálalásod alapján nekem ez jött le. Szerintem te is ezt gondolod.

2017. júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát, igazándiból minden barátjának bemutatott, a családjának is, mindenkinek, mindenhova visz magával, dicsekszik velem, büszke rám, mindent megtesz azért, hogy most a dolgaink rendbe jöjjenek, de ez a tüske bennem elég szar :(
2017. júl. 3. 21:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt az embert...
2017. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ok, akkor ha apránként kívánod csepegtetni az információkat, szólj, ha már mindent idecsepegtettél, és akkor majd kapsz válaszokat.
2017. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ennyi az összes információ szerintem, ami lényeges a probléma szempontjából...
2017. júl. 3. 21:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is jogosnak találom a félelmed. Oké, hogy míg barátok voltatok elsírta ezt az elérhetetlen szerelmét, de így hogy összejöttetek annak az érdeklődésnek alább kellett volna hagynia. Azért, hogy naponta beszélnek - sőt, kibeszél téged neki.. - az elég durva.

Eleve nem értem miért kell "barátkozni" azzal, akinek színt vallottam számtalanszor és az mindig kikosarazott.. Egy jó érzésű ember a másik oldalon se tartja "barát zónában" azt, akiről tudja, hogy többet akarna, de nem tudja az érzéseit viszonozni. Meg is érdemelné a barátod ezt a lányt, szívassa csak az idők végezetéig.. Te meg legyél olyannal, aki megbecsül.

2017. júl. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!