Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ok nélküli féltékenység a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ok nélküli féltékenység a távkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tavkapcsolatban elunk, a volegenyem kulfoldon dolgozik. Az a baj hogy mivel nagyon hianyzik, igy bő egy evnyi "különlét" miatt felütotte a fejét a féltékenység nálam. Nem tudom mit tegyek. Ha pl lemegy vacsorazni a kajaloba es kozben meccset nez, akkor is rosszul erzem magam, hogy mi van ha valaki kikezd vele és flörtöl. Mondjuk olyan szinten nem beszeli a nyelveket, de akkor is.

Sajnos ez meg egy darabig igy lesz, kint fog dolgozni. Elvileg 1-2 ev, de nekem mar ez az 1 is sok. Pénzt gyűjt hogy ha egy csalad leszunk, legyen mibol jovot epiteni. Oke ez mind szep es jo, de nagyon faj, es nagyon nehez. Mondjuk nem tudom itthon mit akar dolgozni, hiszen az ember ennyi ido utan megszokja hogy sok penz landol a szamlajan. Soha nem voltam ra feltekeny, most is csak nagyon ritkan jon fel bennem ez az erzes, de csak mert hianyzik.

Mielott valaki azt mondja hogy menjek ki, nem tudok, meg 2 ev van hatra a sulibol, es amugy is itthon kepzeljuk el a jovonket.


Most megis mit tegyek? Kuzdjem le az erzest? Haza nem tudom csabitani sehogy sem. Egyre rosszabbul erzem magam legbelul mert hianyzik es neha mar feltekeny vagyok ahogy emlitettem.

Most hirtelen ennyit tudok elmondani, de ha van meg valami azt kifejtem.



2017. jún. 5. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%

A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.

A féltékenység rólad szól, és nem a másikról.


Párommal én is távkapcsiban vagyunk 4 éve, táv 200 km, mi soha nem voltunk féltékenyek a másikra.


Tedd magad rendbe agyilag.

2017. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy hianyzik es ugy akarok elni mint a normalis parok, hogy egyutt aludjunk szinte minden nap.
2017. jún. 5. 21:17
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nektek nem artana egy mely beszelgetes, mert a leirasodbol nem az jon le, hogy bizol a kapcsolatotokban, es hiszed, hogy egy iranyba halad az eletetek es van kozos jovotok.

Mi kulon kontinenseken elunk jelenleg, de soha nem volt problema a feltekenyseg.

2017. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A távolság szép csendben megöli a szerelmet.

Nekem is volt távkapcsolatom. Nyugi, sose volt ok nélkül féltékeny. ;) Amiről nem tudsz, nem fáj.

2017. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Most elmondtam neki, nagyon meglepodott, de pozitivan fogadta, mondta hogy alig varja hogy hazajojjon es megszeretgessen hogy elfelejtsem az egeszet.

Csak az a baj hogy a tavkapcsolattal van bajom, mar elegem van belole

2017. jún. 5. 22:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Mekkora a tavolsag? Hol van a baratod? Kis "logisztikaval" nem lehetne megoldhato tobbet talalkozni?
2017. jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a baratom Angliában lakik de nem jellemzo a féltékenység. Nyilván néha nekem js eszembe jut de egyrészt ha igaz is lenne akkor sem tudnek ezzel mit kezdeni szóval nem idegesitem sajat magam, masreszrol meg bizok a baratomban.
2017. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hat igen, neha eszembe jut.

Egyebkent 1500 km

2017. jún. 5. 22:18
 9/11 anonim ***** válasza:

Európán belül szerintem nincs távolság. Minimum havonta egyszer néhány napra simán lehet találkozni, vagy nyáron, amikor nincs suli, akkor kimehetsz hozzá, te is dolgozhatsz ott valamit.

Én is amondó vagyok, hogy a távolság szép lassan kinyírja a kapcsolatot, főleg ha nincs meg a fix pont, amit várni lehet, amiért élni lehet. Pl.: 2018.05.31-én utazik haza, addig féllábon is kibírjuk. A majd talán 1-2 év múlva jön, az nem kézzelfogható, abszolút bizonytalan és az embert tönkreteszi. Ezen felül azt gondolom ez annyi külön töltött idő, ami alatt annyit változhattok mindketten, hogy később lehet nem is fogjátok tudni miért küzdöttetek egymásért ennyit.

Én azt gondolom ilyen távolságnál a féltékenység jogos, de nehezen leküzdhető akkor is, ha nincs rá ok.

2017. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
3 hetente talalkozunk. Igazabol havi egy par napnak mondhato
2017. jún. 5. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!