Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masnak is olyan az anyja, hogy mindegy milyen baratnot hoz haza akkor is elegedetlen vele? 22/F

Figyelt kérdés

Az elso baratnommel az volt a baja, hogy tul csendes es visszahuzodo es nem is eleg csinos hozzam, aztan a kovetkezovel az hogy szerinte buta volt es "nem megbizhato" (mivel o vilag legjobb emberismeroje legalabbis onmaga szerint) a harmadik baratnomet mar fogalmam sincs miert nem birta de ot sem kedvelte tulzottan, aztan persze amikor szakitottunk elegedetten mondogatta hogy o megmondta, es ugyse illett hozzam majd lesz jobb. A jelenlegi baratnommel viszont azt gondoltam megfelelek neki (nem neki akarok megfelelni ne ertsetek felre csak gondoltam itt nem tud majd mibe belekotni) mert elkepesztoen szep,okos,kedves, ambiciozus stb de kezdi mar megint. Ugy felb@z a hulyesegeivel mar regebben is voltak durva vitaink emiatt. Meg olyan rossz hogy mig masnak normalis edesanyja van aki olyan mezes mazosan kedves a fia valasztottjaval addig az enyem csak a kivetnivalokat keresi es rosszindulatuan piszkalodik meg askalodik a hatterbe.

Kepzelhetitek hogy esik az ilyen baratnomnek aki tenyleg igyekszik megfelelni es jo benyomast tenni.

Persze irhatjatok, hogy ne foglalkozzunk vele ez idaig oke de senki sem akar szar hangulatban ucsorogni karotnyelve az egesz latogatas alatt.


2017. júl. 25. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Anyukád valószínűleg nehezen dolgozza fel, hogy nem csak nőként nem csak ő van az életedbe. Anyád napját láttátok? Ültesd le, nézzétek meg. Nem hiszem hogy utána változni fog, de elindíthat egy beszélgetést kettőtök között. Na meg, el lehet ám szépen mondani, hogy vagy megbékél a választottaddal vagy téged lát ritkábban otthon. Lehet választani.
2017. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
*nem csak ő van nőként az életedben :D
2017. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Hát ez elég gáz.Soha nem értettem az ilyen nőket akik ennyire ragaszkodnak a fiúkhoz,minek szül az ilyen ? Teljesen tönkreteszi a gyerek életét.Hogy mit csinálnék ? Lapáttal csapkodnám agyon,és elásnám.
2017. júl. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Üljetek le anyukáddal és beszéljetek, mondd meg neki, hogyha boldognak akar látni téged, akkor hagyja abba a szurkálódást meg a piszkálódást. Kérdezd meg tőle, hogy mi a legnagyobb boldogsága/ vágya egy anyának? Nyilván az, hogy a gyereke egészséges és boldog legyen, de ezzel a viselkedéssel csak azt éri el, hogy el fogsz tőle hidegülni. Mond, hogy addig te sem leszel elég boldog amíg nem fogadja el a lányt. Ha ezt megfelelően tálalod neki, akkor lehet elgondolkodik a szavaidon.
2017. júl. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát igen...az anyukák általában nehezen dolgozzák fel, hogy a kicsi fiuk egy idő után már nem csak az "övék". Soha nem is lesz tökéletes az ő számára, ha csak nem tákolsz össze valami hiperszuper nőt az ő elvárásai alapján :D mindenképp beszélgess vele erről, mert ha egyszer oda jutsz, hogy valakit el szeretnél venni feleségül, de anya kiveri a balhét, hát..nem lesz túl fényes a dolog, ezért jobb minél előbb ezt letisztázni szerintem.
2017. júl. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A barátom anyukája nagyon kedvel engem, pedig nem vagyok egy csinos lány, duci is vagyokeg csendes is. Mégis, látja, hogy szeretem a fiát és támogatja a kapcsolatunkat.

Szerintem anyukád versengeni akar, mert nem tudja elfogadni, hogy a fia életébel lesz majd más nő és úgy érzi, ha van egy párod, ő elvesz tőle téged. Ezért próbálja fúrni a kapcsolataid. Javaslom, beszélgess vele erről, vagy legalábbis állj hozzá tudatosan, mert egy ilyen anyuci sikeresen tudja elkergetni az összes barátnőt, akit versenytársnak lát.

2017. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Dolgozzatok keményen, aztán menjetek albérletbe!

A lány meg kerülje el az anyád, ne menjen hozzátok max ha nincs otthon.

Menj át te hozzájuk.

Ha meg a barátnőd kritizálja védd meg, és mond hogy nem érdekel a véleményed mert nem neked kell szeretned.

Nálunk ez működik, párom anyja is ilyen elviselhetetlen volt.

2017. júl. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Na az ilyen anyósoktól mentsen meg az úristen...


Hálistennek az enyém nagyon cukor és szeretnek is, sőt, velem még büszkélkednek is munkatárasiknak, stb. Bár a párom nem is tolerálta volna tőle a legminimálisabb fúrást sem..


De vannak ilyenek is sajnos, eléggé kellemetlen szerintem, főleg a lánynak. Anyukádnak meg kéne érteni, hogy 22 évesen te már inkább felnőtt vagy, ha tetszik, ha nem, és nem maradsz az ő pici fia akkor sem, ha toxikus a kapcsolataiddal szemben.


Ellenben a bekavarással csak a saját önzőségét mutatja, és nem a te irántad érzett szeretet.


Neked kell meghúzni a határt amúgy. Nálunk pl barátom exére sem mondtak rosszat, amíg együtt voltak. (bár lehet rám is tudna mondani, ha ebből indulunk ki :D Viccelek, tényleg bírnak. De a lényeg, hogy a barátom helyre tenné az első megjegyzésénél...)

N

2017. júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Jó neked hogy haza tudsz vinni csajt én még haza se tudok vinni pedig elmultam harminc . hogy ismerkedsz?
2017. júl. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok,de az anyám pont ezt csinálja,mint a tiéd.Azzal foglalkozz,hogy szereted a lányt és kész.Anyudnak meg mondd meg,hogy vagy uralkodik magán, vagy ünnepeken felül nem hallatsz magadról és ezt teljesen komolyan gondolod.Vagy mondhatod,hogy akkor szülinapjára innentől kezdve egy képeslapot sem kap.
2017. júl. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!