Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masnak is olyan az anyja, hogy mindegy milyen baratnot hoz haza akkor is elegedetlen vele? 22/F

Figyelt kérdés

Az elso baratnommel az volt a baja, hogy tul csendes es visszahuzodo es nem is eleg csinos hozzam, aztan a kovetkezovel az hogy szerinte buta volt es "nem megbizhato" (mivel o vilag legjobb emberismeroje legalabbis onmaga szerint) a harmadik baratnomet mar fogalmam sincs miert nem birta de ot sem kedvelte tulzottan, aztan persze amikor szakitottunk elegedetten mondogatta hogy o megmondta, es ugyse illett hozzam majd lesz jobb. A jelenlegi baratnommel viszont azt gondoltam megfelelek neki (nem neki akarok megfelelni ne ertsetek felre csak gondoltam itt nem tud majd mibe belekotni) mert elkepesztoen szep,okos,kedves, ambiciozus stb de kezdi mar megint. Ugy felb@z a hulyesegeivel mar regebben is voltak durva vitaink emiatt. Meg olyan rossz hogy mig masnak normalis edesanyja van aki olyan mezes mazosan kedves a fia valasztottjaval addig az enyem csak a kivetnivalokat keresi es rosszindulatuan piszkalodik meg askalodik a hatterbe.

Kepzelhetitek hogy esik az ilyen baratnomnek aki tenyleg igyekszik megfelelni es jo benyomast tenni.

Persze irhatjatok, hogy ne foglalkozzunk vele ez idaig oke de senki sem akar szar hangulatban ucsorogni karotnyelve az egesz latogatas alatt.


2017. júl. 25. 17:11
1 2
 11/11 anonim válasza:
Az exbarátom anyukája is valami hasonlót művelt, csak ő a hátam mögött, neki mondogatta, ha baja volt velem (a srác meg nekem, mert egy idő után nekem is feltűnt, hogy nem kedvel a nő). Itt neked kell lépned, és helyretenni anyukádat, különben sem a mostani, sem az esetleges későbbi kapcsolataid nem fognak összejönni, ha hagyod, hogy továbbra is fúrjon. Felnőtt ember vagy, és ha ő még mindig a kicsi fiának lát is, el kellene ezt fogadnia.
2017. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!