Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Szerintetek az gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Szerintetek az gáz, ha egy férfinak szüksége van valakire (nőre), de a párját sem akarja megcsalni, ezért csak netes "kapcsolatot"/beszélgető partnert keres?

Figyelt kérdés
28f
2017. júl. 26. 14:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%

Az azért elég vicces, hogy egy ilyen kérdés után a nők, hogy felbírnak háborodni, főleg úgy hogy folyamatosan ott vannak nekik is a férfi ismerősök, de persze mindegyik "csak barát".

Egy férfinak is ugyanúgy szüksége van egy független női véleményre. És vannak olyan dolgok (általában pont párkapcsolati), amiket nem szívesen oszt meg az anyukájával, testvérével, párja barátnőivel.

Ugyanakkor ennek az illetőnek már benne kell lennie az ismeretségi körödbe (pl. munkatársnő, legjobb haverod barátnője stb.). Ha ehhez neked teljesen új ember kell és ismerkedni szeretnél, akkor ott bizony tényleg problémák vannak és tuti nem csak beszélgetést akarsz, még ha tagadod is magad előtt. Szedd össze magad ember!

2017. júl. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%

#11

Itt nem haverról volt szó. Nekem van pasi haverom, tök jó. A páromnak van csaj haverja, tök jó. De az ilyen kategória, hogy majd neki elmondja, amit velem nem tud megbeszélni, meg konkrétan nem alapján keres, az nagyon gáz szerintem.

Ha meg a kapcsolati dolgainkat teregetné ki BÁRKINEK az ismerősei közül, azonnal kivágnám, meg elvárnám, hogy ő is ezt tegye. KETTEN vagyunk egy PÁRkapcsolatban. Nem kell barátnő meg nővér meg senki, aki belekontárkodik. Felnőtt emberek vagyunk, ha problémánk adódik, megbeszéljük, megoldjuk, nem kell senki másnak belemásznia a dologba.

2017. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A párom velem beszélgessen, ne más nőkkel. Minden további felesleges szócséplés.
2017. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Néha jobb egy ellenkező neművel megbeszélni a dolgokat, lehet jobban átlátja mi is a probléma, lehet segíteni is tud.

Viszont van egy olyan érzésem, te nem csak beszélgetni akarsz, csak hiányzik az izgalom a kapcsolatodból.

2017. júl. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#14

Marhaság. Ha a páromnak baja van velem, akkor ne mással beszélje meg, hanem velem. Ha már ilyen hülyeségekre kell ráfogni, hogy hát ő ellenkező nemű, jobban átlátja, megette a fene az egészet.

2017. júl. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
MÁGLYÁRA A KÉRDEZŐVEL! HURR-HURR!
2017. júl. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#14

Hogy tudna már segíteni egy random ember a kapcsolatunkon, aki nem mi vagyunk??? Pl nekem, mint írtam, van 1-2 pasi haverom, de eszem ágában sincs tőlük tanácsot kérni. Mit tudnának mondani mégis? Ők nem a párom. Majd a párom tudja, hogy mi kell neki. Meg én is tudom, hogy nekem mi kell. Kommunikálni is tudunk egymással...... és láss csodát, tökéletesen működik a kapcsolatunk anélkül, hogy máshoz szaladgálnánk a gondjainkkal, inkább egymással beszéljük meg.

Más nem lát bele a kapcsolatunkba, nem ismeri az igényeinket, nem olyan a jelleme mint nekünk, stb. Még ha szívből jövő jószándékkal szeretne nekünk segíteni és tanácsot adni, akkor se fog tudni.

(Azt kikérem magamnak, hogy bárki azt gondolja, hogy csak azért, mert én is nő vagyok, meg xy is nő, majd ugyanúgy fogunk gondolkozni..... és én se aláznám meg soha a párom azzal, hogy ezt gondolom róla meg egy másik pasi ismerősömről)

2017. júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Igen, exszel többek között ezért szakítottam.

Ő "csak barátilag" beszélt órákon át a(z azóta VOLT) barátnőmmel. Tényleg semmi flört nem volt köztük, de a szexuális életünket pl. kőkeményen kivesézték, meg hogy velem ez meg az a baj.


Persze ő is gyáva volt elém állni és bevallani, hogy nem szeret, meg stb., persze elég hamar rájöttem, és vártam. Fél év kellett, mire összeszedte a tökét, és leültünk beszélni. Én ráértem, dolgoztam, éltem az életemet, ő meg szenvedett közben a lelkiismeret-furdalástól.


Aztán úgy adta elő, hogy én vagyok a hibás... na, itt kidobtam, hozzátéve, hogy fél éve tudom, mit kavarnak a hátam mögött, és hatalmasat csalódtam benne, és ennyi gerinccel ne akarjon egy ideig párt.

Többek között megértem, hogy az exe miért dobta ki.

2017. júl. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!