Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vagy majd hozzá szokom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy majd hozzá szokom?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 2 hete járunk,eddig nem merte,de elmondta hogy vannak pszichés problémái (érzelmileg labilis-borderline- személyiség zavara van ) Láttam a kezén a vágásokat,de nem kérdeztem rá,egyrészt úgy voltam vele biztos kamaszkori problémái voltak meg indiszkrét se akartam lenni.Ma elmondta ezt,és hogy volt sokszor kórházban öngyilkossági kísérlet miatt,azt mondta amióta velem van nem agyal ilyeneken,de én megijedtem,szeretem és nem akarom cserben hagyni,de félek a jövőtől hogy mi lesz ha rossz időszaka lesz.
2017. júl. 26. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Ha támogatod,és szereted nem lesz. Sokan élnek úgy,boldog kapcsolatban,hogy a másik még csak nem is tudja.Korrekt volt,hogy a rizikót vállalva elmondta.


Másrészt,arra senki nem kényszerít,sem most.. sem máskor,hogy egy másik emberért ( aki nem a gyereked ) felelősséget vállalj.

2017. júl. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
Sportoljon minden nap es kiegyensulyozott lesz. Meg egyen Paleo etrendet. Az is hozzajarul az egeszseghez.
2017. júl. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Jelenben élj, kérlek. Tanulnotok kell. Ne dobd el lehetőséget.
2017. júl. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Azt az eget! :D

A #2 nagyon megmondta. Egy sz*ros diéta meg a sport biztosan megold majd egy mélyről gyökerező mentális problémát. A borderline ugyanis egy személyiségzavar, amiből borzalmasan nehéz kigyógyulni.


Amúgy ha szeretnéd, nem gondolkoznál 2 hét után azon, hogy elhagyd. Szerintem a csajszi korrekt volt veled, de a párkapcsolat nem elég arra, hogy teljesen tünetmentessé váljon. Továbbra is kezeltetnie kell magát... Itt azon áll vagy bukik minden, hogy ő erre hajlandó-e, felkeres-e orvost a változás érdekében.


21/L

2017. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szeretem,csak félek,most jó időszaka van,de mi van ha megint elkezdi magát vágni vagy az öngyilkossági kísérletek,szeretem csak félek,éltem már át olyat hogy hajnalba hívott egy jó barátom mert öngyilkos akart lenni,én meg szakítás miatt voltam akkor rossz paszba és nem ébredtem fel a telefonra,nem tette meg,nem haragudott,de hetekig szorongtam a lelki ismeretem miatt,és ettől félek.
2017. júl. 26. 21:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell mérlegelned. Elég nehéz helyzet lehet ez most neked. Mert lehet, hogy melletted nem lenne gáz, de lehet, hogy igen. Azán később meg bűntudatod lehet, hogy ott hagyod a sz*rban. Ha meg most lépsz ki, akkor a mi lett volna, ha... Nem tudom én mit döntenék. Talán próbáld meg egy kis ideig, aztán majd látod.
2017. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen az lesz,mellette maradok amíg bírok,terápiára jár,csak lehet egy olyan időszaka amikor minden k.o neki,de szeretem,ha kell a pszichiátriára is bejárok hozzá,de ne legyen olyan rossz időszak hogy be kelljen vinni.
2017. júl. 26. 22:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez csak rajta múli, szóval elvileg magának meg kellett volna oldania a borderline-os gondjait, egyedül is képesnek kellene lennie érgelmileg stabilnak maradnj. És mivel ez nincs meg, biztos, hogy előbb-utóbb kitor majd a.rossz énje. Én tuti nem mennék bele a kapcsolatba, mert tudom magamról, hogy nem fogom elviselni a rossz időszakát. De ha te képes vagy rá, akkor okés 😃 szóval dönts!
2017. júl. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jaa, és tudod milyen a rossz időszak? Beléd fog kötni, akit legjobban szeret, zsarolni fog érzelmileg stb... tehát tényleg nehéz. Nem tudnék belemenni ebbe. Nem erőltethetném rá, hogy kezeltesse magát. Korlátozó kapcsolat rossz.
2017. júl. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tedd félre azt a szeretetet (amúgy sem szeretet, hanem csak szerelem - a "hormonok játéka") és gondolkodj úgy. Nem mintha a barátnőd lenne, hanem mondjuk egy véletlen kollégiumi szobatársad.

Akkor mit döntenél?


Átkérnéd-e magad egy másik szobába, vagy jó lenne az úgy is?

2017. júl. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!