Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Leírnám az én kis történetem, mert hónapok óta döntésképtelen vagyok. Előre is köszönöm, ha végigolvassátok és segítetek a döntésben.


A párommal 2 évvel ezelőtt jöttünk össze, az első komoly kapcsolatom az életemben. Nagyon szerettem és az első év maga volt a mennyország. Sokat utaztunk, jókat szórakoztunk kettesben, de mára ez eltűnt. Ahogy befejeztük az egyetemet és elkezdtünk dolgozni, teljesen szétesett a kapcsolat (az én szemszögemből). Úgy érzem hogy az állandó panaszkodásával és a munkakerülésével lehúz engem is és szépen lassan eltávolodtunk egymástól. 2 év után már szeretnék valami jövőképet, de ez most egyátalán nincs, de ez Őt egy cseppet sem zavarja. Otthon lakik és a szülei eltartják. A lényeg, hogy amikor eljutnék a szakításhoz, mindig eszembe jutnak a régi szép élmények és ez eltántorít. Mivel hétvégente együtt voltunk (nem jártam nagyon sehová), szépen elhaltak a baráti kapcsolatok és félek, hogy kivel fogom megbeszélni a dolgaimat. Közben ott van, hogy a legtöbbször nincs kedvem vele szexelni (nem külalaki problémák miatt) és a beszélgetéseket is tehernek érzem. Szeretném békésen és normálisan lezárni ezt a kapcsolatot, mert mégiscsak sokat adott nekem, de Ő annyira szeret és ragaszkodik hozzám, hogy nem bírom megbántani.


Mit csináljak?


2017. jún. 20. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt döntsd el, hogy TE akarod- e a kapcsolatot, akarsz- e küzdeni, energiát belevinni, kompromisszumot kötni, stb. Ha igen, beszéljétek meg a problémás dolgokat, adj időt...ha nem, közöld vele mielőbb, hogy vége és légy következetes.
2017. jún. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó ideje úgy érzem, hogy képtelen vagyok energiát fektetni ebbe a kapcsolatban, szóval tényleg ideje lenne véget venni. Már most görcsbe rándul a gyomrom, ahogy látom magam előtt sírni. Nem akarom bántani, csak békében elválni.


egyébként: 23/F

2017. jún. 20. 18:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyd el. Azok csak szép emlèkek, semmi több.... bár ezt te tudod..
2017. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne álltasd magad. Szép szakítás nagyon ritkán van, de leginkább nincs, szóval ez hiú ábránd.
2017. jún. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos idő után mérlegelni kell hogy ez a kapcsolat valóban megéri-e vagy már mérgező. Ha szerinted már jóval több a negatívum mint a pozitívum a kapcsolatodban akkor nincs értelme folytatni, természetesen meg kell próbálni ezen változtattni, ne mondja senki hogy nem tettél semmit a kapcsolat megmentése érdekében. Ha ezek után se változik semmi akkor bizony nemérdemes folytattni. Bizony ilyenkor a legnehezebb mikor a párod a mindened, a legjobb barátod, vele beszélsz meg mindent és másra nem számíthatsz.. Nem mondom hogy könnyű lesz nélküle mert eleinte biztosan nehéz de ha előtte voltak barátaid akkor utána is lesznek. Ha ennyire nem érzed jól magad melette akkor változtattni kell. Ezzel csak saját magad bünteted. Ezt a döntést neked kell meghoznod, mi nem dönthetünk helyetted.
2017. jún. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"az állandó panaszkodásával és a munkakerülésével "


Na, itt a vége!

Úgy rúgnám ki, hogy a lába nem érné a földet, ezt a herét!

2017. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"mindig eszembe jutnak a régi szép élmények és ez eltántorít."


Na, azokat bele a fiókba, és új élet, új élmények, új kapcsolatok!

2017. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!