Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak emiatt, vagy küzdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak emiatt, vagy küzdjek vele?

Figyelt kérdés
Párommal elég viharos a kapcsolatunk. Sokat vitatkozunk, de eddig mindent meg tudtunk beszélni. Ma viszont az történt, hogy kiderült, ráírt az exe pár napja. Állitolag nem válaszolt, de zavar, hogy elsumákolta. a lány vissza akarja szeretni, amivel nem lenne baj, ha a párom nem zengene ódákat róla. Hogy mennyire egyformák, mennyire jó lelkü, becsületes, mint nő maga a tökély.. viszont nem volt szerelmes belé. És itt vagyok én, az ellenpélda.. Ma volt egy heves vitánk, amikor megkérdeztem, hogy miért nem küldi az exét melegebb éghajlatra, amikor azt mondta, vogy ha nem lenne egy gyereke az exnek, még mindig együtt lennének.. Azota nem beszélünk, én meg csak agyalgok, hogy vajon jogosan akadtam-e ki ezen, mert szerinte ez csak hiszti.
2017. ápr. 11. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én elhagynám a helyedben.
2017. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jogosan akadtál ki. Ha akartok küzdeni (egymásért, nem egymással) az a kérdés, mi van a probléma mögött? Mi a kiváltó ok? Hiszti, persze.
2017. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt érzem hogy folyamatosan összehasonlít vele.
2017. ápr. 11. 21:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Jogosan akadtál ki. És én már nem mellék vele. Ha nincs ló jó a szamár is mi..
2017. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lennék*
2017. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy összehasonlít vele. Kivel hasonlítson össze?

Ha együtt vagy valakivel, ne mondd, hogy nem gondoltál még

arra, hogy az exed mennyire másabb (teszem azt rosszabb)

mint az akkori párod, és pont ezért vagy vele, és nem húz-

tál vissza az exhez. Ugye, hogy ugye?

2017. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Persze, hogy összehasonlítom, de magamban tartom.
2017. ápr. 11. 21:46
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem fair, hogy ilyet mond. Mintha azt sugallná, hogy az ex volt az Igazi. Teljesen jogosan akadtál ki.
2017. ápr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Az exemre is ràirt a volt csaja de ő nem sumàkolta el elmondta én is kiakadtam de màsnap megmondtam neki hogy nem kőtelező velem jàrni és nem sokkal később szakitottam vele! Ő nem dicsérgette agyon de éreztette velem hogy van nàlam is
2017. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy van nâlam is jobb csaj!*
2017. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!