Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ennyire gyerekes?

Figyelt kérdés
Hivatalosak vagyunk egy ebédre, ami egy elég szép étteremben lesz. Nem puccos annyira, csak azért nem is egy kebabos. Mellesleg ez az én diplomaosztóm miatt lesz, hivatalos rá az egész család. Erre barátom így pár nappal az esemény előtt, amikor megtudta, hogy legalább egy farmert fel kéne vennie (ugye nyilván az sem egy öltöny, de gondoltam arra csak hajlandó lesz..) kiakadt teljesen, hogy ő nem vesz fel kényelmetlen ruhát és akkor inkább nem is megy ha nem mehet melegítőben... Na most szerintem ez a suttyóságnak egy olyan szintje, hogy megfogalmazni sem tudom. Direkt rákérdeztem, hogy hogyan öltözzünk fel és nyilvánvalóan elmondták, hogy ők külön vettek rá ruhát meg inget hogy csinosak legyenek. Szerintetek mennyire fog égni a pofám, ha tényleg odaállít melegítőben..? Arról ne is beszéljünk, hogy az ingét már szépen kimostam, illetve hogy csak az ő szabadnapjához van igazítva az egész esemény... Amikor mondtam, hogy legalább engem tiszteljen meg vele, felemelte a hangját, hogy ez nem attól függ, ez hülyeség. Aztán órákig puffogott, hogy felb**sztam az agyát ilyen hülyeséggel. Szerintetek így viselkedik egy 30+ FÉRFI?
2017. júl. 27. 17:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Azt nem értem, hogy hogyan jöhettél össz egy ilyen suttyóval, aki nyilván akkor is melegítőben volt...
2017. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek, fogalmam sincs, mit viselt. De régebben azért "igyekezett" tetszeni nekem, úgyhogy szerintem nem abban volt. Bár, meg kell hogy mondjam, annyira maga a melegítő sem zavar, de azért egy ilyen eseményre csak nem állítanék oda benne.
2017. júl. 27. 17:17
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Susogós panel prolis maci naci. :D Mi ezzel a baj?

Kérdező, elmondod neki, hogy vagy felvesz valami alkalomhoz illő ruhát vagy akkor nem kell eljönnie. Egyébként meg neki lesz leginkább kellemetlen, mert ki fogják nézni ebben a cuccban.

2017. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az a nagyobb baj, hogy pl. akik szervezik totál kiakadnának, hogy csak miatta tartjuk ekkor és nem jön el... Nem hiányzik egy nagy családi veszekedés. :( Ő még örülne is neki, ha nem kéne jönnie. Az ő családjában soha nem volt hagyomány az ilyesmi, le se szrták egymást világ életükben. Nálunk meg igyekeznek ápolni a családi kapcsolatokat. Nekem is nagyon ciki lenne, ha ott lenne az egész család, de ő meg nem.
2017. júl. 27. 17:21
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

Igen, a barátod suttyó. Döntsd el, kell-e neked így, hogy szégyenkezhetsz miatta, vagy keresen normálisat.

A párom sem szeret kiöltözni, mégis szó nélkül inget és sötét nadrágot (!) húzott az évfordulónkon is és bármikor, amikor étterembe megyünk.

2017. júl. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Együtt sem lennék olyan pasival, akinek a melegítő a normál mindennapi viselet. Otthon rendben van, meg ha edzésre megy, de azért egyéb esetekben öltözzön már fel normálisan.
2017. júl. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Wow :( Szerencsés vagy... Sok hülyeségét elnéztem neki a lassan 5 év alatt, de ezt a borzasztó, semmin kiakadást most tényleg nem tudom hova tenni.
2017. júl. 27. 17:23
 8/20 A kérdező kommentje:
Olyan helyen dolgozik, ahova nagyon nem éri meg szép ruhában menni, így szerintem ehhez szokott hozzá.
2017. júl. 27. 17:24
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a fura, hogy milyen ember az, aki elmenne egy diplaosztó ebédre melegítőben és saját magának nem égne a pofája
2017. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

A párom kömüves - azaz neki sem "éri meg" szép ruhában dolgozni -, de munkaidön kívül azért nem melegítöben jár.

Eszembe sem jutna olyan valakivel együtt lenni, aki nem tud viselkedni és nem tudja felfogni, hogy a melegítö nem utcai vagy társasági viselet.

2017. júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!