Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élők tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők tapasztalata érdekelne, hogy ki hogyan bírja?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, 2-3 hetente tudunk találkozni. Sokat msneznk, levél, email, telefon, mégis nagyon hiányzunk egymásnak. Mitől lehetne könnyebb? Mivel a munkánk jó ideig még messze van egymástól, így az összeköltözés kb. egy évig még biztos, hogy esélytelen. Hosszúútávra tervezünk, házasság, gyerekek, de akkor valamelyikünknek fel kell adnia a mostani állását, lakását, de ez kb. egy év múlva elképzelhető legkorábban. Mivel lehet könnyebbé tenni a távkapcsolatot? Nem csak a szex hiányzik természetesen, hanem a párom közelsége, a napi találkozás, a együtt töltött idő.
2010. máj. 22. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos tényleg lehetetlen megoldani; a távkapcsolat éppen ezért táv. Tapasztalat, tényleg nem tud könnyű lenni. De, ha jó a kapcsolat, úgyis megéri. Itt csak a kitartás és a bizalom segíthet. Viszont sajnálom, erre tényleg nincs gyógyír...:/
2010. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok.Naponta beszélünk telón,de néha kezdem úgy érezni,hogy az agyamra megy ez a dolog.Nem szeretek minden nap találkozni valakivel,de ez se jó.Nincs az hogy összefussunk egy 5percre,vagy elmenjünk sétálni mikor itt a jó idő,nincsenek közös programok ahogy lennie kellene,és sok minden egyéb.Pedig sok ilyesmi kellene,hogy egyre inkább azt érezzük,hogy összetartozunk.Nem tudom az én esetemben ez mennyire lesz tartós,viszont az is ott van,hogy nagyon nehéz normális férfit találni,és nincs kedvem már a hülye ismerkedésekhez.Ha hosszú távra terveztek,ez szerintem megkönnyíti a dolgot,nálunk nincs szó összeköltözésről,mondjuk nem is nagyon szeretnék,az is elég lenne ha csak közelebb lakna.
2010. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

szia!


Nem tudom mennyi idősek vagytok, de ha már a családot tervezitek, gondolom 20-on felül :)

A mi kapcsolatunk annyira nem nevezhető távkapcsolatnak, mivel egy városban élünk, de mindketten messze tanulunk, így nálunk is suliidőben 2 hetente volt találkozás, mert drága a hazamenetel... Mi is nehezen bírtuk (mert ugye most jön a nyár), de mindennap beszéltünk msn-en, ha lehetett webcamoztunk is. Így valamivel könnyebb volt, főleg, amikor mindkettőnknek tanulnia kellett, mert így az valamennyire elterelte a figyelmünket... Egy éve vagyunk együtt, és ő félt ettől a távtól, de már ő is tudja, hogy elviselhető, főleg ha tudjuk, hogy valaki vár ránk :) és szerintem sokkal jobban megerősíti a szerelmet is :)

Szóval elviselhetőbbé csak úgy tudod tenni, hogy nem gondolsz rá, ami lehetetlen ha szeretünk valakit :) tereld el a gondolataid, menj a barátnőddel vásárolni stb. :)


Sok sikert nektek az életben! :)

2010. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Csak azt olvasd el, ami rád vonatkozik. :-)



Ha lány a kérdező:


Semmivel. A párod szeret téged. Kitart melletted ilyen távol tőled. Csak téged szeret. Kibírod azt a kis időt és egymáséi lehettek. Boldogan. Gyerekekkel. Csak egy kicsit kell már várnod.



Ha fiú a kérdező:

Nincs abban semmi rossz, ha a haverokkal elmégy szórakozni. Időnként rád mászik egy-két csaj... nem gáz. Férfi vagy, ez természetes. Attól még szereted. Ezek a futó kalandok, semmit nem jelentenek. Csak a biológiai szükségletek kielégítése. Na meg a haverok előtt is égő lenne kihagyni. Olyan messziről úgysem fogja megtudni. Már nincs sok időd. Éld ki magad. Mert amint összeköltöztök vége a bulinak. Nem lesz több szabadság, függetlenség. És jönnek a gyerekek is...


32/F

2010. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
uTOLSÓ: a válaszodtól az embernek még a kedve is elmegy a dolgoktól:)Nem minden faszi ilyen,csak a többség.
2010. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen, lány vagyok. Én 30, ő 34.

Utolós előttnek: nincsenek futó kalandok. Bízunk egymásban és nem vagyunk állatok, hogy a biológia szükségleteket azonnal, bárkivel ki kell elégíteni. Ezért szeretjük egymást, hogy nem csalja meg egyikünk sem a másikat.


Köszönöm a válaszokat, jól esik, hogy ezen az oldalon is lehet normális válaszokat olvasni. Jól jönnek a tapasztalatok, ötletek, bár tudom, hogy igazán csak az idő meg a türelem a megoldás. Szeretjük egymást, bízunk egymásban, ez a lényeg:)

2010. máj. 22. 22:04
 7/14 anonim válasza:
Uhh.:/ Köztem és barátom között 350 km volt, 4 hónapig birtunk úgy hogy 2 hetente találkoztunk.:) És a végén megunta és 2 napja szakítottunk nagyon kivagyok.:/ De nektek remélem sokáig fog tartani.:)
2010. máj. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Megkérdezhetem, hogy miért csak 2-3 hetente találkoztok? Én 4 évig éltem távkapcsolatban, és remekül működött, igaz mi megoldottuk, hogy minden hétvégét együtt tölthessünk. Most ismét távkapcsolatban vagyok, 3 hónapja. Hetente találkozunk itt is. Én olyan szegény vagyok, mint a templom egere, sokszor ételre sem tellik rendesen a kollégiumban, de azt, hogy tudjak utazni, mindig megoldom, és Ő is. Akár csak másfél napra...


Egyébként én jobban szeretem a távkapcsolatot, amikor lehet hogy ritkábban, de akkor több napot lehetek a párommal. Sokkal jobban meg lehet ismerni, és közelebb kerülni, mint egy délutáni találkozós kapcsolatban. Ha tehetném én mindig ezt választanám...


Egyébként hogyha drága az utazás vegyetek diákot. Nem szép dolog, persze persze, de kit érdekel? Ha van egyetemista ismerősöd, akkor kérd meg, hgy "veszítse el", és fizesd ki neki az ideigleneset meg az újat. Ez olyan 4ezer forint összesen, és onnantól kezdve féláron utazhatsz. Sok 30 éves ember jár egyetemre, nem lenne benne semmi feltűnő.


Üdv

21/L

2010. máj. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Még két dolog, a 21/L vagyok..


Először is, a harmincéves fickónak üzenném, hogy egy csökött agyú állat az, aki a biolgiai szükségleteit más nőkön vezeti le, és azért mert "égő a haverok előtt". Mekkora oltári nagy f@szkalap vagy te... De persze, hogyha nő, akkor üljön otthon, és várja, hogy a nagyságos férfiistennek gyereket szülhessen. Gondolom ha a nő k.úrna félre az rögtön nem lenne annyira természetes. Hányok tőled. Hál' Istennek vannak még normális férfiak. csak ne szaporodj. Lécci.


Másodszor, köztünk a mostan barátommal 300km van, szóval nem kevés. A négy éve skapcsolatomban 250 volt. Ezt még fontosnak tartottam :)

2010. máj. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
egy ismerősőm is távkapcsolatba kezdett a nagy Ő elvesztése után. Remekül működik. Minden hétvégén jár a csajhoz, hét közbe meg visszajár a nagy Ő- höz :) ugyse tudja meg senki:) És ez most mindenkinek jól müködik.
2010. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!