Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élők tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők tapasztalata érdekelne, hogy ki hogyan bírja?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, 2-3 hetente tudunk találkozni. Sokat msneznk, levél, email, telefon, mégis nagyon hiányzunk egymásnak. Mitől lehetne könnyebb? Mivel a munkánk jó ideig még messze van egymástól, így az összeköltözés kb. egy évig még biztos, hogy esélytelen. Hosszúútávra tervezünk, házasság, gyerekek, de akkor valamelyikünknek fel kell adnia a mostani állását, lakását, de ez kb. egy év múlva elképzelhető legkorábban. Mivel lehet könnyebbé tenni a távkapcsolatot? Nem csak a szex hiányzik természetesen, hanem a párom közelsége, a napi találkozás, a együtt töltött idő.
2010. máj. 22. 21:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Barátom és köztem kb. 120 km van, de már ez is sok. Pláne, hogy még nincs autóm, így az út is sokkal hosszabb. Lassan másfél éve leszünk együtt. Tavaly nagyon nehéz volt elviselnem, mert érettségi előtt álltam, így nem tudtunk minden hétvégén találkozni. Nagyon rossz volt.

Most közelebb vagyok hozzá az iskola miatt. Szerintem könnyebbé nem nagyon tudod tenni.

Kitartás kell és hát igen, "áldozathozatal".

2010. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mi 1 éve vagyunk együtt és van mikor 1 hónapig nem tudunk találkozni nekem a melo miatt neki meg a suli miatt.Az utazás se egyszerű mert sok idő. Ha lehet próbáljatok egy hosszú hétvégét együtt tölteni az mindig segít nálunk ha több napot töltünk együtt vagy progikat szervezünk be.

Tervezgesd a jövőt:))nekem beválik bár nekünk még sok sok idő lesz mire össze költözünk stb de ha tervezgetsz azzal előrébb kerül minden.

2010. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
sajnos a 32 éves fickó nagyon is jól látja a pasiagyat
2010. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem anyagi okokból nem találkozunk minden hétvégén, hanem munka miatt, neki sajnos van amikor hétvégén is dolgoznia kell és olyankor annak sem lenne értelme, hogy én menjek, mert gyakorlatilag reggeltől estig meló van neki olyankor, nem tudnánk együtt lenni. Nekem meg sokszor kell hétvégén a családommal lennem (beteg nagymama) és mivel az az ország egy harmadik pontja, így nem mindig jön össze. Nyáron jobb lesz a helyzet, már nagyon várom:)
2010. máj. 27. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!