Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok irigy a barátnőmr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok irigy a barátnőmre néha? Normális az, hogy picit zavar, hogy ő ilyen tökéletes?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel most leszünk 6 hónaposak (úr isten, hogy szalad az idő...) szóval már azért része lett az életemnek, vagyis inkább róla szól mert nagyon szeretem. És sosem ártanék neki sosem bántanám vagy akarnék rosszat remélem a kérdés nem félreérthető. Csak ő nem egy olyan átlagos lány, néha nem értem miért én? Persze rohadtul hálás vagyok érte mert hónapokig szerelmes voltam belé mielőtt összejöttünk volna vagy egyáltalán közeledni kezdtem volna felé, de ő tényleg szinte bárkit megkaphatna mégis mellettem van. Én szeretem magam, elégedett vagyok nagyjából mindenemmel, nem vagyok komplexusos vagy ilyesmi.


De néha azt érzem irigy vagyok rá. Mert ő aztán tényleg szerencsés, külsőre tökéletes (szerintem) mindenki megnézi, neki van a legszebb arca amit valaha láttam, gyönyörű szemek, telt ajkak, kicsi szeplők az amúgy barnásabb bőrén. Hosszú barna haj, magas és vékony de valami csoda folytán atomjó formás feneke van és az utóbbi időben észrevettem, hogy a melle is megnőtt. 45kg és mondhatjuk rá, hogy nagymellű ez hihetetlen. Amúgy modellkedik is, legalábbis régen csinálta azt tudom. Okos, kedves imádnivaló. És államin tanul egy olyan szakon ahová csak igen keveseket vesznek föl, de neki még ez is sikerült. Én is jelentkeztem oda de engem nem vettek fel... Amúgy egy egyetemen tanulunk itt ismerkedtünk meg. A szülei is nagyon szerető támogatók és az egész családjuk összetart és úgy nagyon rendben van, nekem sajnos ez sem adatott meg soha ezért is "irigy" vagyok sajnos. Nem mellesleg már a fél világot beutazgatta mert ők megengedhetik ezt maguknak, én még soha nem repültem. Ő meg csak fogja magát és átruccan. Meg persze rengeteg barátnője van, ők is jófejek és aranyosak. Nekem volt olyan időszakom amikor teljesen egyedül voltam, se család se barátok. Neki a szorongás vagy rossz kedv esetleg depresszió totál ismeretlen fogalom, még nem is nagyon láttam rosszkedvűnek. Nem mondom neki de sokszor gondolom, hogy neki olyan könnyű és milyen szerencsés, pl mikor valami miatt sokat stresszeltem a múlt hónapban és vigasztalt akkor is úgy felhúzott. Nem bántottam meg vele de úgy megmondtam volna, hogy neki aztán könnyű. Őt mindig mindenki támogatta,dicsérte, ő mindenben jó és szerencsés, könnyű így erősnek maradni. Ha pl én otthagyom 2 perc alatt találhatna mást, de ha ő elhagy én soha az életbe nem akasztanék le még egy ilyen lányt mint Ő. És nem is akarok mert nagyon szeretem, lehet nem szeretni? És megbecsülöm őt még ha nem is úgy jött le most ebből a szövegből. Csak néha azt érzem irigy vagyok és ez nagyon bánt. Tudom, hogy szeret de mi lesz ha ez elmúlik vagy elkezdek hülyén viselkedni. Mostanában sokat gondolkodom ezen, vagy erről álmodok. Csak nem akarom elveszíteni. De néha mégis mérges vagyok rá, pedig nem tehet róla. Valahogy "fölé" akarok kerekedni vagy mi ez?


2017. júl. 28. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:

"Én szeretem magam, elégedett vagyok nagyjából mindenemmel, nem vagyok komplexusos vagy ilyesmi."


A második bekezdésben leírtak pont másról árulkodnak.


"...pl mikor valami miatt sokat stresszeltem a múlt hónapban és vigasztalt akkor is úgy felhúzott. Nem bántottam meg vele de úgy megmondtam volna, hogy neki aztán könnyű. Őt mindig mindenki támogatta,..."


Most ott van ő neked, miért nem elég neked?


"Csak nem akarom elveszíteni."


Így előbb-utóbb el fogod.

2017. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon rosszul érezném magam ha ilyen gondolatok járnának a fejemben. Kicsit úgy érzem hogy nem vagy biztos magadban az pedig nem vezet jóra szerintem ezt a barátnöd is észre fogja venni és akkor lehet lapát lesz.
2017. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a normális, ha örülnél, hogy tökéletes barátnőd van, és boldog volt az eddigi élete, nem pedig az, hogy irigykedsz rá.
2017. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy ő sem tökéletes. De még csak 6 hónapja vagytok együtt, ez még a rózsaszín ködös időszak, ezért látod tökéletesnek. Az meg nem biztos, hogy egész életében ennyire szerencséje lesz mindenben. Biztos neki is lesznek nehézségei, mint ahogy mindenkinek. Lehet, hogy most is vannak, csak nem mutatja. És amit a többiek is írnak. Legyél kicsit magabiztosabb, bízzál magadban. Ha me tényleg úgy van, ahogy írod, hogy neked többet kell küzdened, az csak a te hasznoda válik.
2017. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jezusom. A mell csak nem no meg egyik percrol a masikra. Biztos megcsinaltatta a szilikon mellet. Egyebkent ugy mondod mintha az lenne a lenyeg hogy nagymellu. Te eretlen hulyegyerek...
2017. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jézusom, ez beteges.

Szerintem látogass meg egy pszichológust.

2017. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem látsz bele a teljes múltjába, sőt, a jelenbe sem feltétlen. Én is rendszeresen megkapom, hogy nekem milyen könnyű, meg milyen jó az életem. Azt senki nem tudja, hogy egyébként rákos vagyok...
2017. júl. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!