Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég tanácstalan vagyok. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég tanácstalan vagyok. Nem telik el nap, hogy ne gondolnák egy nem olyan régi barátnőmre. A lány még mindig keresi a társaságom, (iwiw üzenetek, sms) de mégis inkább baráti hangol ír, és ez engem eléggé zavar. (? )

Figyelt kérdés

Válaszaimban mindig megpróbálom érzékeltetni, hogy nekem még mindig tetszik. A lány volt az aki szakított, és még mindig azon tűnődöm hogy miért. Szerintem egy barátnak gondol, de ez nekem nem elég. Mit tegyek hogy visszaszerezzem Őt?

Ötleteket, véleményeket, tanácsokat szívesen várok.

20F


2009. dec. 7. 03:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Pffff! Bakker talán kérdezd meg mit akar még tőled!

Jó lenne tisztázná, hogy ha már szakítottatok, akkor miért írogat, amikor tudja, hogy szereted és nem jól esik.

Vagy járjatok újra (véleményem: kuka, keress mást) vagy ne is írogasson most egy ideig.


Légy már FÉRFI! Mondd meg, hogy nem akarsz barátságot vele, mert te többet érzel még iránta és még nem zártad le ezt a kapcsolatot és ZÁRD LE a kapcsolatot, mert ha vissza is megy hozzád utána megint elhagy. Ez kell neked? Keress másik csajt! Van még 3 milliárd, csak tudsz választani! ;)

2009. dec. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Csak annyit tennék még hozzá, hogy szerintem ő még nem zárta le ezt a kapcsolatot, különben nem keresne téged. Tisztázzátok a helyzetet és tegyetek pontot az ügy végére, különben egyikőtöknek sem lesz jó. Ha nem adjátok meg egymásnak a lehetőséget a továbblépésre, azzal csak magatoknak tesztek rosszat.
2009. dec. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"A lány volt az aki szakított"


Történet lezárva. Csak azért nem hiszed, hogy vége, mert nem akarod elhinni, hogy vége. Pedig elég világosan le van zárva. A barátság az egy _másik műfaj_.


"Mit tegyek hogy visszaszerezzem Őt?"


Rövid válasz: semmit nem tehetsz. Hosszú válasz: nagyritkán bejön az, hogy éveken át nem tágítasz mellőle, folyton vele vagy, már családtagnak számítasz (közben teljes szexuális megtartóztatásban nézed végig, ahogy felváltva a legnagyobb bunkók qúrogatják a lányt, és általában a te válladon sírja el, hogy az aktuális barátja milyen szemét), aztán egy nap lesz egy jó munkahelyed, magas fizetésed, ekkorra a lány már élt eleget és tudja, hogy megbízhat benned, és hozzád megy feleségül. Ismétlem: rövid válasz az, hogy hagyd a fenébe ezt a történetet, ne foglalkozz ezzel a lánnyal, keress mást.

2009. dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindhárom választ nagyon hasznosnak találtam :)
2009. dec. 9. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!