Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő konkrétan ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő konkrétan ha a volt férjem nem fizeti a gyerektartást?

Figyelt kérdés
A volt férjem nem fiztei a gyerektartást már 3 hónapja, hanem hagyja, hogy a szerencsétlen gyerek éhezzen. Hova forduljak? Úgy halottam, hogy először a bírósághoz kell menni, majd az átadja az ítéletvégrehajtónak az ügyet. Vagy én is kereshetem az ítéletvégrehajtót? Úgy tudom hogy börtönbe is jutatthatom
2017. júl. 28. 20:22
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
77%

Aha, szóval egy senki vagy :D

És még bolti eladónak is bamba vagy.

2017. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
0%

Kíváncsi vagyok, hányan voltak már hasonló helyzetben. Ha egy 50es egyedülálló anyáról van szó mucsaröcsögén, én elhiszem, hogy max közmunkára vagy oda se kell, arról nem is beszélve, hogy akár rokkant is lehet. A 2 nyelv meg lehet az eszperantó és mittudomén héber vagy lóvári. Ezzel senki nem alkalmazza, ront is a dolgon, hogy a diplomái és a nyelvvizsgái után extra pénzt kellene fizetnie a munkáltatójának..


Na meg nem is vállalhat el akármit, 5re a gyerekért kell menni, reggel 7 előtt meg nem lehet bevinni..

2017. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Ja egyébként én hamarabb lennék prosti, vagy kezdeném levadászni a galambokat, minthogy éhezzen a gyerekem..
2017. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

Nem ilyen egyszerű, hogy holnap bemész a bíróságra, aztán holnapután ott a pénz!

Végrehajtó se tud mit behajtani, ha nincs munkahelye (bejelentve) és semmi nincs a nevén.

Azt hiszem, hogy 6 hónap nem fizetés után megelőlegezi az állam a gyerektartást, valami 16 ezer forintot, és ezt vagy behajtják rajta, vagy leüli.

De egyszerűbb lenne ingyenes jogi tanácsadást felkeresni, és ott kérdezősködni.


Egy biztos: annyit nem fogsz kapni a gyerek után, hogy meg tudjatok élni belőle.

Most még az utolsó pillanatban vagy, hogy munkát keress. Szeptemberben elárasztják a munkaerőpiacot a frissen végzett fiatalok, akiket nem vettek fel idén, stb. November-decemberben a fű se nő. Legközelebb jövő tavasszal lesz újra annyi szabad pozíció, hogy esélyed legyen. Addig pont meg tudtok fagyni.

9 év kihagyás után felejtsd el, hogy diplomád van meg nyelvvizsgád. Sose fognak így alkalmazni. Egy gyárban vagy gyorsétteremben is többet kapsz, mint 22 ezer.

2017. júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
olyan szakot kell valasztani, amire van keresket... meg most sem keso tanulni, siman elvegezhetsz valami szakmat amire igeny van, es a munkaugy fizeti is. pl szakacs vagy mittudomen, egy csomo mindent fel szoktak ajanlani
2017. júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Folyamatosan keresem a munkát, de szakács vagy más piszkos munkát nem vagyok hajlandó elvégezni, nem ezért tanultam. A gyerekem éhezését nem szó szerint értettem, mert a szüleim segítenek. Azonban a patkány volt férjecském legalább 500 ezret keres és sajnálja a gyerektől azt az ötvenezer forintot. Remélem, hogy sikerrel járok és az ítéletvégrehajtó behajtja majd kamatostól.
2017. júl. 28. 21:05
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Most direkt megneztem neked, jelenleg is keresnek arufeltoltoket a szentesi Tescoban. Nem nagy berezes van, 130 ezer plusz juttatas, de ha arrol van szo, hogy a gyereked 22 ezerbol ehezik, akkor feltetelezem ennyiert a szarlapatolasnak is meg kelle felelnie napi 12 oraban. Egyeb kifogas?
2017. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Szegényeknek az lenne a legjobb, ha elvenné őket a gyámügy. Ne egy ilyen ingyenélő büdös lusta senkitől tanuljanak ilyen szutyok életet, úgy h éheznek.

És ne feledd: a te diplomád lófszt se ér :)

2017. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Ja, bocsika... elvarasok meg tulozas az van latom. Elszantsag mar kevesebb.
2017. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
A szakacs meg piszkos munka? :D Babam, te oda alulkepzett vagy amugy.
2017. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!