Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarja hogy elmenjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja hogy elmenjek szórakozni? Férfiak válaszát is várom , mindenki ilyen?

Figyelt kérdés
Párommal 4 éve leszünk együtt 18 éves korom óta vele vagyok szeretem. Azonban nagyon zavar és nem tudom a miértjét annak hogy miért nem akarja hogy elmenjek bulizni ezalatt a lassan 4 év alatt egyszer sem voltunk/voltam. Mivel ő nem szeretné hogy egyedül elmenjek de ő meg konkrétan elmondta h ő nem fog menni.. Sosem csaltam meg nrm volt erre utaló jel sen semmi.. Ilyen problémáink nincsenek,de mégis ennyire féltékeny. Azt mondja idézem "Nem akarok hogy idegen hapsik előtt rázd magad.. Én nem egyedül akarok.menni mutogatni magam jöjjön ő is érezzük jól magunkat együtt.. de nem mert ő nem szereti ezt.. Eddig élrtemben 3-szor voltam szórakozni ennyi.. Moziba vacsizni elmegyünk de könyörgöm unalmas már.. Mondtam nekibh októberben töltöm a 22-t szeretném ha elmennék de a válasz nyílván nem..
2017. júl. 28. 20:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sajnos a barátod is az a kategória aki bezár egy láthatatlan ketrecbe és ott tart, néha kienged kicsit szaladgálni de utána szépen vissza is tesz és ott ragadsz. Kizár ezekből a dolgokból amik szerintem a fiatalsághoz tartoznak. Nekem lenne ilyen párom az biztos, hogy ki is dobnám, engem senki ne korlátozzon semmiben.
2017. júl. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást és egyébként minden jó köztünk,csak ez bánt.. Az meg pláne h rosszúl esik h nem bízik bennem..
2017. júl. 28. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!