Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is gondolja úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is gondolja úgy, hogy kész csoda, hogy nincsenek ebből a problémából mindennapos tragédiák?

Figyelt kérdés

A párkapcsolati kudarcot átélőknek manapság nem csupán a magány okozta fájdalommal kell szembenézni. Hanem még mások rosszallásával, lenézésével is, amely gyakran akár kimondottan durva mértéket ér el.Nem egy alkalommal olvastam itt is olyan véleményeket, hogy az ilyen emberek nem érnek semmit és nem hiányoznának a Föld színéről.

Az akciót az életben általában reakció szokta követni. A leírt dolgokat figyelembe véve akár nagyon komoly is lehetne.

Azonban gyakran ez nem következik be, ehelyett magukba temetik és nagyon ritka az ilyen eset.

A jelenség szerintem nagyon szomorú és megért minimum egy kérdést.


2017. júl. 28. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég tragédia az a sok seb,amit az érzékeny és magánéletileg sikertelen ember magában hordoz.Bár sokan nem foglalkoznak az ítélkezéssel,azért néha tud fájni.Bár én már úgy vagyok vele,hogy nem is érdekel az egész.Az sem,hogy egyedül vagyok,és mások véleménye sem.
2017. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom! :(
2017. júl. 28. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Az emberek elszigetelődtek egymástól, ezért nincsenek belőle mindennapos tragédiák, mert a közösség többnyire leszrja, hogy a másik ember él-e, hal-e.

A magányos emberek mellesleg igenis tudnak boldogok lenni, én vagyok rá a példa. A kapcsolatfüggő ideggyenge kismókusok ezt hogyan is láthatnák át? Mintha egy vaknak kéne megmagyarázni, mi az a kék.

2017. júl. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én speciel nem gondolom így.


A párkapcsolati kudarc is csak egy probléma a sok közül, amivel az emberek nap nap után szembenéznek.

És pontosan úgy, ahogyan a többi problémát megoldjuk, úgy az inkrimináltat is: ki rövidebb, ki hosszabb idő alatt - ki így, ki úgy, ki pedig amúgy... de megoldjuk.

2017. júl. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki kiír egy kérdést, majd kikéri magának, ha neki nem tetszőt írnak és emiatt valami tragikusban gondolkodik, az nagyon labilis idegzetű, de ebben az esetben meg lehetne annyi esze, hogy nem megy helybe a pofonokért. Én is voltam sz@rul, megbántvá, elhagyva, átverve, de nem vártam el, hogy MINDEN jöttment idegen beleélje magát a helyzetembe, és sajnáljon. Arra ott vannak a barátok, a család. Idegenek miért várják, hogy itt mindenki kizárólag empátiát tanúsít?
2017. júl. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!