Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerek miatti mindennapos veszekedés, ebből szakítás lesz?

Figyelt kérdés

Párommal 8 hónapja vagyunk együtt. Ő már nagyon szeretne gyereket, én meg győzködöm, hogy várjunk még 1-2 évet. 28 évesek vagyunk, szerintem nem vagyunk elkésve, és én még korainak érzem.

Már mindennapos vitáink vannak, lassan már rögeszmévé válik nála. Azt mondta, ha most nyáron nem állunk neki a témának komolyan, akkor különválnak az útjaink.

Nagyon csalódott vagyok, hogy kész tények elé állít, és azon gondolkodom, hogyan tovább.



2017. ápr. 20. 08:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Jó kérdés ő erre van programozva ez természetes.. De ha ez a fő kódja amit futtat, akkor esélyes ha meglesz a gyerek is harpia lesz mert te most arra vagy hogy legyen aki megtermékenyíti.
2017. ápr. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi, de ő a pasi, én a nő :)
2017. ápr. 20. 08:21
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Hát ha engem "kész tények elé állított volna" = ultimátumot kapok, akkor azzal a lendülettel el is hagyom.

1. nyolc hónap SEMMI, a kapcsolatotok sehol nem tart, hogy abba gyereket lehessen vállalni (1-2 év együttélés után már okés)

2. nehogy már egy nemlétező gyerek fontosabb legyen a kapcsolatunknál

2017. ápr. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

Mondd meg neki,h ker ev milva. Addig meg vallaljon bebisitter melokat!!! Azzal kitolti az urt talan. Kiprobalja magat.

N

2017. ápr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Ebből szakítás lesz, szerintem is.

Nem hajlandó kompromisszumot kötni, csak a saját önző érdekeit nézi. Viszont ez a 8 hónap valóban kevés. Az viszont sok, hogy naponta veszekedtek. Gyereket vállalni csak stabil, kiegyensúlyozott kapcsolatban érdemes.


Ebben a kérdésben az se mindegy, hogy te vagy a nő. Te esel teherbe, te hordod ki, te szülsz, te szoptatsz. És ha a kapcsolat tönkremegy, te leszel egyedülálló anya, amíg ő az se biztos, hogy felétek néz.

Minden kockázat a tiéd.


Szerintem nem kell ezt a kapcsolatot erőltetni. Ha ő képes szakítani veled, ha nem vágsz bele, akkor nem vagy neki elég fontos ahhoz, hogy gyereket vállalj vele.

2017. ápr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
8 hónap után gyerek?! Ez komoly??? Ez a kapcsolat gyakorlatilag most kezdődött, ez semmi, és ebbe akar gyereket? Én már itt dobtam volna, teljesen komolytalan férfi. Megmondanám neki, hogy majd egy 4-5 év múlva lehet gyerek, és ez teljesen nevetséges és éretlen dolog, amit művel...
2017. ápr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%

de miért akarja ennyire?

meg akar fogni?

2017. ápr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Állítsd te is kész tények elé, mint ő téged! Ha neki "joga van ehhez" akkor neked is. Mondd azt neki, hogy "1-2 évet még várunk, ha ebben nem vagy partner, akkor elválnak útjaink!".


Egyébként.. szerintem nem is szeret téged, hanem csak a méhed kell neki, hogy végre gyereke legyen... abba belegondoltál, hogy ha veled már 8 hónap után gyereket akar, és ennyire erőszakosan, akkor a kövi nővel is ugyanezt fogja eljátsszani? Ki tudja, te hanyadik nő vagy, akit nem tudott rávenni a gyerekvállalásra ilyen rövid idő után...

2017. ápr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

Nekem nagyon önzőnek hat a párod.

Semmiképp sem nej bele egy szülsébe, amig te nem érzed magad késznek rá.

8 hónapos kapcsolatnál meg hova siet a gyerekkel?!


Én is ultimátummal válaszolnék az ultimátumra. Vagy elfogadja a te nézőpontod és először inkább dolgozzon azon, hogy a kapcsolat erősödjön és legyen meg az anyagi háttér a gyerekhez, vagy keressen más szülni akaró egyedet.


Semmi joga téged erre kényszeriteni!!!

2017. ápr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

Menekülj tőle....

Mi az hogy kész tények elé állít???

Egy kapcsolatban ez nem így működik!

Főleg nem ilyen nagy döntésben.

F34

2017. ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!