Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Csak én vagyok így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csak én vagyok így?

Figyelt kérdés
Elegem lett a férfi nemből. Már mindenkit elhajtok a francba,engem hagyjanak békén, elég volt abból,hogy én kedves voltam, szívem-lelkem kitettem a másikért, hűségesen vártam rá. Erre mi a köszönet? Megcsaltak,megpofoztak, érzelmileg zsaroltak,megszabták mit tehetek stb. És az a vicc,hogy ezek a csávók nem kocsis, jóképű macsók voltak,hanem full átlagos külsejű egyedek. Én azt mondom, egyedül jobb,biztonságosabb. Szerintetek? 22/L
2017. júl. 29. 12:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Képzeld, ezek után mi lett volna, ha "kocsis, jóképű macsókkal" akadsz össze. Hujjaj... :DDD
2017. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ne is mondd.
2017. júl. 29. 12:20
 3/15 anonim ***** válasza:
34%

Én is így vagyok férfiként. Bár nem hajtok el senkit, mert a remény hal meg utoljára, és nem pofoztak, és nem szabták meg hogy mit tehetek, de a többi megvolt. Szintén átlagos lányokkal...


Egyébként egy férfinél a külső nem annyira van hatással a viselkedésére. Bizonyára neked azért tetszettek ezek a férfiak, mert macsó, domináns, magabiztos "nagybetűs" férfiak voltak, és ki is mutatták a dominanciájukat, ami egy idő után nem tetszett neked. Ehhez nem kell jókép, se villantós autó, mert azok csak extrák a domináns "kihaénnem" szerepre!

2017. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintünk te választottál erőszakos, csalfa, bunkó férfiakat. Így ezért sajnos nem hibáztathatod sem az összes férfit, sem a Télapót, a Húsvéti nyulat, Tapsi hapsit, de még a miniszterelnököt sem... ideje lenne nem akár kivel összejönni, és akkor nem lenne ilyen problémád
2017. júl. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem.voltak dominánsak. Az egyik lelkibeteg volt,és annyit beszélgettünk meg segítettem neki stb hogy beleszerettem és szerettem volna szebbé tenni az életet. De ezt kihasználta és a végén kiderült ,hogy azért jött velem össze hogy kihasználjon és érzelmileg tönkretegyen(mert tudta jól hogy érzékeny lelkű vagyok/VOLTAM)
2017. júl. 29. 12:24
 6/15 A kérdező kommentje:
Ja és meglopott. :)
2017. júl. 29. 12:25
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem majd kihevered. Velem is felmosták párszor a padlót, de a lehető legostobább dolognak tartom ezt máson leverni. Főleg, hogy magamtól vágom el a lehetőségeket akkor is.


Az ember a sokadik csalódás után óvatos, ha nem bolond, tanul a hibáiból és odafigyel arra, hogy meddig/mire mond igent és kinek/miben hisz. Senki sem születik úgy, hogy fel legyen készülve mindenre, én is bevettem pár dolgot és amit mások hibáiból nem tanultam meg, azt megtanultam a sajátomból. Ez tök természetes.


Szemét emberek mindig lesznek, de nem látom abban a logikát, hogy az ember pár fäsz miatt kolostorba akar vonulni, vagy femináci lesz. Majd legközelebb ha pofozásra kerül a sor, lebäszol két isteneset, és/vagy faképnél hagyod, meg ígéretek helyett hiszel a tetteknek és sorolhatnám. Az ember belerázódik egy idő után a kiegyensúlyozásba és nem nyalja boldog-boldogtalan seggét. A srácok közt is sok az ilyen. Tessék kicsit önvédelmet tanulni, lelkileg elsősorban.


Hiszem, hogy azt lehet átbäszni és kihasználni is, aki hagyja magát. Ez meg nem áldozathibáztatás, de ha már a másik felett nincs kontrollod, magadra tanulj meg vigyázni. Erre pedig nem az a legjobb mód, hogy egy bitangerős szűrőt állítasz, amin mindenki fannakad, hanem a korábbi tapasztalatok alapján finomítod és figyelsz a buktatókra.


21l

2017. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az biztos,hogy sok csalódás után óvatos az ember,de én az előzőt annyira nem hevertem ki,hogy elzárkózok minden csávó elől. Lehet változik ez,nem tudom. De röhej,hogy mennyi álszent,mocsok férfi van,aki arra hajt,hogy érzelmileg tönkretegye a nőt.
2017. júl. 29. 12:29
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, mindkét nemben szép számmal vannak az egoista, önző egyének, akinek minden mindegy, kizárólag a saját pillanatnyi érdekeik vezérlik őket.


Az meg már paranoia, hogy azt gondolod, szándékosan akarnak tönkretenni. Nem vagy te olyan fontos, hogy direkt rád utazzon bárki is, egyszerűen téged tudtak kihasznàlni, meg is tették, ennyi.


Mielőtt odaadod magad valakinek előbb beszélgess vele sokat, és ha intő jeleket tapasztalsz, akkor hallgass rájuk, és lépj le, ne pedig utólag gyűlölj minden férfit, 99.9 százalékunkkal sosem találkoztál

2017. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is most sokalltam be. Az a baj, hogy teljesen elzüllött a világ, amint jön egy konfliktus vagy egy kapcsolattal járó kötöttség, a pasik máris veszik a nyúlcipőt. Csak szexelgetnek összevissza, semmi komolyság. A legtöbb kapcsolatban lévő barátnőmet csalják összevissza. Akkor már inkább vagyok szingli.

21N

2017. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!