Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Titkos lányok" nyaralás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Titkos lányok" nyaralás előtt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

HOlnap mennénk a párommal nyaralni, a családaimkkal együtt.

A problémám a következő. A véletlen folytán kiderült, hogy a páromnak 5-6 olyan LÁNY ismerőse van, akikről én nem is tudtam, hogy léteznek, a barátom nem is beszélt róluk, facebookról!!! ismeri őket, és, hogy ő szívesen bemutatott volna nekik, csak tudta, hogy én hisztizek és ezért nem. Megérteném, ha friss kapcsolat lenne, de ez már 2,5 éves kapcsolat! Véleménye szerint az összes csak barát, sokuknak kapcsolatuk van, és nem tetszik nekik a párom. Mégis ALATTAM ismerte meg őket, nem ELŐTTEM.

SOSe mesélt róluk. Közölte, hogy ha meg akarna csalni vagy nem szeretne akkor nem velem lenne.

Én viszont így nyaralni sem akarok menni.

Az anyukájával beszéltünk erről és szerinte imád engem az ő fia de ne hagyjam, hogy hülyére vegyen.

Mit tegyek? Annyira összezavarodtam. Nem az a baj, hogy lányokkal beszél, hanem ha már 2,5 éves kapcsolatban titkolózik valaki az rég rossz. Közölte hogy biztos nekem is vannak fiú ismerőseim. Mondtam neki, hogy igen, de ő az ÖSSZESRŐL tud.


2017. júl. 27. 13:35
 1/9 Shaddark ***** válasza:
84%

Hát, itt én két variációt látok.

"Nem az a baj, hogy lányokkal beszél, hanem ha már 2,5 éves kapcsolatban titkolózik valaki az rég rossz. "


Az egyik hogy a párod nagy "életművész" és szeret sunnyogni.


A másik hogy nincs benned elfogadás és bizalom a párod iránt, ezért inkább titkolódzik mert hiába vétlen és normális veled, tudja hogy konfliktus lenne abból hogy nem érted meg őt.


Egyik se túl jó. A második esetben szerintem az őszinteség teljes hiánya hosszútávon megmérgezi a kapcsolatot.

Üljetek le és beszéljétek meg miért nem mer veled őszinte lenni és hogy ez szerinte jó megoldás-e. Én is voltam még réges-régen így amúgy, de akkoriban konfliktus kerülő voltam. Nem jó dolog, jobb ha az ember kilép a komfort zónából és bevállal egy hisztit vagy bármit mert ha az ember kiáll magáért, akkor tud csak kiállni a szeretteiért is. És egy férfi aki nem képes kiállni a családjáért nem sok mindenre jó...


A második esetet meg nem részletezem, ha az az igaz verzió akkor le kell cserélni minél hamarabb, mert abban az esetben te fogsz sérülni egyre jobban, nem ő.

2017. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Őszintén, van, hogy elég hisztis vagyok, de okkal. A kapcsolatunk elején ő a facebookot használta párkeresésre, és előttem vagy 15 lánnyal tartotta ott a kapcsolatot, csak "miattam" leépítette őket. Az exe folytonos belepillantát kapott a facebookba, velem még azt se meri kitenni, hogy együtt vagyunk. Sajnos ez elég illúzióromboló, ezekkel ezidáig nem törődtem, egészen mostanáig.

2017. júl. 27. 13:47
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Mivan? Kit érdekel, hogy lány barátai vannak? Fú nekem hány fiú haverom lett azalatt, amióta a barátommal vagyok, mivel ember vagyok, aminek az egyik jellegzetessége, hogy folyamatosan új másik embereket ismerünk meg. Mi ebben olyan nagy dolog, amiért hisztizni kell? Komolyan fel nem tudom fogni, hogy ezzel mégis mi a probléma?
2017. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos tipikus pasis viselkedés. Én nem húznám fel magam rajta ennyire. Bíznék benne,hogy hűséges,de ha mégis megcsalna akkor meg jobb ha megszakad a kapcsolatotok. Én is így vagyok a párommal bízom benne, de ha mégis megcsalásra adja a fejét akkor kib.szom mint macskát szarni !
2017. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Az a lényeg, hogy mit beszélget velük, nem az, hogy lányok. Bár elég rossz jel, hogy titkolózik, én megkérném, hogy mutasson meg 1-2 beszélgetést. Szerintem ez nem olyan nagy dolog és mielőtt jönnének a hőbörgők, mivel új ismerősökről van szó, valószínűleg a lányok nem olyan magánéleti titkokat teregetnek ki a srácnak, amik senkire nem tartoznak.
2017. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Shaddark ***** válasza:
100%

Nem akarlak idegesíteni de ez

"velem még azt se meri kitenni, hogy együtt vagyunk."

azért elég gáz.

2017. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem teszi ki, hogy kapcsolatban vagytok, mert továbbra is Facebook-on csajozik a hátad mögött.

Nem kell itt találgatni, tök egyértelmű a helyzet.

2017. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem privátban nem életterem a face,néha posztolok ezt-azt, de én azért kiraktam a páromat, mikor elkezdtünk járni. És ő is így tett. Mert mi ebben a szégyellnivaló? Vannak zárkózott emberek, az igaz, de aki nem MERI vállalni 2,5 éve a nőjét, miközben a face központi eleme az életének, hát az necc..
2017. júl. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hahóóó. Mindkettőtöknek van egy fassága.


Sajnos pont ütköznek a fasságaitok.


Szóval jó lenne végre túl lenni, és megállítani az önfassággenerálódást! 😃


Szóval egyrészt meg kell értened magadban, hogyna szeretnél valamit, azt nem hisztivel fogod elérni. Aztán a pároddal is meg kell beszélni ezt.


És azt is, hogy ő pedig vállalja fel magát a kapcsolatban! Nem rejtegethet semmit, nem retteghet következményektől! Legyen töke, álljon ki eléd, és mondja meg, hogy mire van szüksége, mit szeretne, és tárgyaljátok le, hogy mi mit jelent a párkapcsolatotok szempontjából!

2017. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!