Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan előfordulhat, hogy kiábrándulok valakiből egy fénykép alapján?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik. Megtaláltam egy közösségi portálon, és olyan idióta képei vannak fent, hogy rossz őket megnézni.

Ha ettől elmegy a kedvem a fiútól az gáz?


2010. máj. 22. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsit érdekes, tekintve, hogy nem a kép miatt szerethettél bele, hanem azért aki. Ezen kicsit gondolkozz el, hisz a szerelem nem egy kép miatt fog "elillanni".
2010. máj. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csatlakozok az elöttem szólóhoz, kivévve ha olyan a kép h kakiszeeeeeeex vagy animalszeeex :D vagy körülmetéléééés, és még sorolhatnám
2010. máj. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, ez nem gáz. Kiderült h egy idiótával van dolgod.
2010. máj. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nálam ez akkor van ha csak fellángolásról van szó.

Sokszor én sem hittem el, csak utólag értettem meg, hogy valóban nem volt igazi szerelem.

Hát ez van.

Én is voltam így sokszor és kényelmetlenül is éreztem magam, hogy biztos nagyon felszínes ember vagyok meg nem tudom... de egyébként tény és való egyeseknek olyan előnytelen és idióta képeik vannak, hogy az elképesztő. A leghelyesebb pasiból is ki lehet ábrándulni kicsit ha olyan képe van fent.

2010. máj. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen,mivel nem vagy szerelmes :)
2010. máj. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

azt mondta h csak tetszik neki,nem azt h szerelmes!

am előfordulhat h mást mutat a kép, mint amit te látsz.. ha találkozol vele, és még mindig tetszik, akk semmi gáz... am vannak olyan emberek akik élőbe "szebbek", mint a képen.

2010. máj. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem tudhatod, neki mit jelentenek ezek a képek.

a kép torzít

tehát: igen gáz, ha ez alapján ítéled meg

2010. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!