Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fénykép árulkodik?

Figyelt kérdés

A barátnőm hívta fel a figyelmemet a képre, szerinte mindegyiken az rí le hogy a barátom már nem szeret.

Közös képeket készítettünk a barátommal a kiránduláson, én símulok hozzá, átölelem a derekát,szorosan fogom és teljesen felé fordulok.

Ő viszont elfordul tőlem, csak az egyik kezével ölel a másikkal a nadrágja korcár fogja.

Én mosolygok a kamerába , ő csak hunyorítva bámulja a tájat, mikor kérdezetm hogy figyeltél- persze,ez volt a válasz.

szerintetek szeret még?Mert egyre jobban azt érzem nem.

Mesél egy ilyen kép?


2009. júl. 3. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
nem a kép árulkodik, inkább az hogy azt írtad: "egyre jobban azt érzem nem". hát akkor biztos nem véletlenül érzed így.
2009. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Lehet,hogy nemszeret fényképeszkedni,vagy rossz kedve volt. De hát te ismered,te vagy ott vele,te érzed a dolgokat.
2009. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Eszembe jutott a sörreklám.. tudod, az állatkertes:) A pasik nem igazán szeretik az ilyen "közösképesmosolygóscsókolósszeretgetős" beállított fotózásokat (megjegyzem, én sem, pedig nő vagyok:) ) és nagyonis el tudom képzelni, hogy neki ez nyűg volt. De ne a képet nézd, hanem nézz körül a közös életetekben! Mióta vagytok együtt? Változott az utóbbi időben? Nem laposak a hétköznapok és ugyanolyan figyelmes veled, mint azelőtt? Ezek számítanak, nem a fotók!
2009. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Egy fénykép nem árulkodik semmiről. Az árulkodik, ha ilyen marhaságokat latolgatsz, mint hogy miről árulkodik egy fénykép. Lehet, hogy a te érzéseid kezdtek kicsit bizonytalanná válni a fiú iránt. Gondolkozz el ezen, hogy mi okozhatja ezt.
2009. júl. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Igenis árulkodik! Testbeszéd a neve!

Még ha nyűgnek is érzitek ezeket a fotókat, annyit sem ér a barátod/nőd nektek, hogy egy másodpercre mosolyogjatok?

Oké akkor, amikor már órák óta nyaggatod a fotókért!

Jah, és ne beállított fotókat nézzetek, hanem spontán, mások által csinált "lesifotókat"!

2009. júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a pasik nemigazán szeretik ezt, ha a képeken olyan bújós-mackósak, pláne ha ezt a csaja ki is teszi közszemlére. keménynek akarnak tűnni, és ehhez nemtartozik hozzá az átölelem a csajom, és orrba szájba puszilgatom a képeken.

az pedig h a tájat figyeli.....:D hátistenem....én sem szeretek pont a kamerába nézni, egyrészt mert zavar a vaku és ha belenézek mindig hunyorgós képek készülnek rólam, másrészt meg mert csakúgy..:D

sztem ez tök hülyeség, nehogymár ebből szűrd le h nemszeret. sztem ezt felejtsd el.

2009. júl. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igenis árulkodik. Egy hónapja szakitott velem, már nem szeret eléggé.

Vigyázzatok ,ne járjatok ugy mint én.

2009. szept. 18. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!