Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mi az amit internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi az amit internetes társkeresőn megnéztek a fénykép után a nőről?

Figyelt kérdés
Főleg 20-25 év közöttiek véleménye érdekelne,hogy mit néztek meg a kép után, mert gondolom a kép és kor az első, de mire kell még nagyon odafigyelni??
2011. jan. 1. 02:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

hát amin nem változtathatsz az a lakhely, van aki nem akar hozzá közel lakót, van aki pont közelit keres, attól függ ki mire...

Aztán hogy miként vehetném fel még veled a kapcsolatot. Mik érdekelnek, hogy fel tudjak készülni valami témával. Aztán sokat számít mit írsz magadról, mert lehet hogy van aki nem is fog időt szánni rád hogy megismerjen. Semmiképp nem írd azt mint a legtöbb lány, hogy vedd fel velem a kapcsolatot és majd megismersz, mert az kicsit elbátortalanító inkább légy őszinte magaddal kapcsolatban.

2011. jan. 1. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Hogy ne írja hogy egy kicsit dilis, hogy egyéniség, hogy ő különleges, hogy önmegvalósító hogy egy kicsit bolond vagy hogy komoly. Az ilyen trendi sablon dumák, úgy taszítják a fiúkat, mint egy heges arc.

Ne írj verset, idézetet stb. nem hiteles! Sokkal többet elolvasnak, ha személyes. De ne fikciós vagy művészi szárnypróbálgatás legyen, mert az mindenkit taszít. A társkereső nem a hiányzó publikációs lehetőséget töltse be. Azt írd blogra!

Írj magadról személyes dolgokat! Ha semmit nem írsz a normális emberek 80% azonnal lapoz.


ui.: Igaz még a életkor előtt, de a magasságot és a súlyt is megnézzük.


23F Bp.

2011. jan. 1. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Csak ritkán nézek meg társkeresős csajokat,de a kép és az életkor után után a hobbit szoktam,hogy sportol-e valamit.

Egy sportoló csajnak jobb,erősebb,stabilabb a jelleme,kevesebb a hiszti.Persze csak azokból a sportoló lányokból tudok kiindulni akiket személyesen ismerek,esetleg a barátnőm volt.

2011. jan. 1. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem nézek társkereső oldalakat csak közösségi oldalakon szoktam nézni a csajokat ,de 1 dolgot rohadtul tudok utálok!Ha ki van retusálva a kép vagy nem a csaj igazi valóját mutatja és mikor élőben találkozok és látom ,hogy valójában nem is olyan szép ,mint amilyennek a képei mutatták. Szóval erre ügyelj mert ezt minden férfi utálja.

...Amúgy Boldog új évet!!!!

18/F

2011. jan. 1. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

És B.U.É.K mindenkinek utólag :)


Nos kedves utolsó a retusált képek használata számomra tabu, én is őszinte vagyok az esetek 98%-ban, én is elvárom az őszinteséget és nekem a retusált képek már hazugságnak számítanak.... Még a pattanások eltüntetése oké, elvégre azok ilyen múló dolgok a legtöbb embernél...

2011. jan. 1. 11:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam "keresni", hogy beállítom a kort(magamhoz képest +/- 3 év), a települést(nyilván nem az ország másik vége érdekel :)), ahol van olyan lehetőség ott súlyt is( 75 kiló vagyok és 185 magas, de azért szeretném férfinek érezni magam a Nő mellett). Én a képen sem elsősorban azt nézem hogy hogy néz ki(ez most hülyén hangzik), ránézek és ha valami jó érzést vált ki, akkor rendesebben is megnézem(utálom ha pózolnak, sörösüveggel vannak a képen; azt szeretem ha valaki természetes, még akkor is ha emiatt mondjuk egy gyengébben sikerült kép van fent). Szerintem tévedés egyébként, hogy azt keresik a fiúk akinek ki van rakva mindene - az ilyen lányokat a fiúk is úgy kezelik, ahogy ők magukat: kirakati babaként.

Én sem szeretem ha a "művész" hajlamot próbálják demonstrálni, vagy hogy mennyire egyediek - itt is több a kevesebb, csak látszódjon hogy szeret VALAMIT.


Kicsit összefoglalva - mert elég hosszú lett - nekem jobban számít a belső; és ezzel nem azt mondom hogy nem számít a külső, de nem kell túlmisztifikálni, ha van mondjuk egy 10-es skálán 5-ös lány az már teljesen rendben van és onnantól tényleg teljes mértékben a belső értékek dominálnak.

2011. jan. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

1.: Képek. Ha nem tetszik egyáltalán, lapozás tovább. Ha fenn van egy szem, vagy egy kutya, vagy ilyen mangás hülyeségek, rá se kattintok. 3-4 kép legyen jó felbontásban, ne egyszem, de ne is 58. Látsszon az arcod, és jó, ha van teljes alakos is. Nem baj, ha az egyiken barátnőiddel vagy nyaraláson, de akkor két másikon egyedül legyél, hogy egyértelműen be tudjalak azonosítani.

Másik, hogy komoly társat keresel, de csak pucér/bikinis képek vannak rólad. Vagy fekszel az ágyon "csábító" pózban. Ez ellentmondás, komolytalanság.

2.: Bemutatkozás: Ha semmi, akkor még lehet esély, ha minden más rendben van. Nagyon elrontja az összképet, ha átlagos hülyeségeket írsz: - A horoszkópom azt írja... = Sablonosnak érzed magad, aki egy típusba besorolható, és nincs semmi egyedi benned. - "A jó csajok olyanok, mint az almafa." Minden második szöveg ez. Sokat küzdeni márpedig nem szeretünk. Aki meg szándékosan hátráltat is minket, azt végképp nem. A dolgok hadd folyjanak a saját medrükben. - Szeretem a zenét, a filmeket, és a kirándulást. Mindenki szereti, nem mondtál semmit. - "Paulo Colelcino: a szerelem olyan, mint..." Ezt nem lehet hasonlítgatni. - Mindenki utál, meg van írva a sorsomban. = Negatív hozzáállás és életszemlélet, amit nem akarunk átvenni. - A barátaim kedvesnek tartanak, de néha én is szomorú vagyok. Ismerj meg! = Visszaolvasva szintén nem jelent semmit.

Valami ilyesmi kellene: 22 éves közgazdász hallgató lány vagyok. Szívesen olvasok krimiket (Itt akartam mondani szerzőt, csak én nem tudok.) a furmányos sztorik miatt. Minden Tankcsapda koncerten ott vagyunk a barátnőimmel. Heti egyszer eljárok aerobikra. Itt is keresem a páromat. Várom leveled. (Nem vagyok előfizető, ha akarod, hogy válaszoljak írj elérhetőséget.)

-> Egy személyes képet kialakítasz magadról bennem.

3. Adatok: földrajzi elhelyezkedés, dohányzás, magasság, súly, vallási nézet, érdeklődés... stb. Ezeken nagyon nem lehet változtatni. Olyan 80-95%-ban legyen kitöltve, és annyi. Vagy megfelelő nekem, vagy nem.

4. Elvárások szöveges leírás: Ha azt írod, hogy határozott, 5 diplomás, 3 méter magas fickó kell, akkor már lapozok is tovább. Mert mindenki amilyen, olyan társ való hozzá. Ha te milliárdos vagy, akkor megértem, hogy nem állasz szóba a csórókkal. De ha látom rajtad, hogy egyszerű lány vagy és mégis ilyen elvárásaid vannak, akkor lépés tovább. Meg az ilyen duma, hogy ne is írj, ha ez meg az. Azt éred el, hogy senki nem fog írni. Itt is, a legyen őszinte, hűséges stb. duma sablonos. Ezek alapelvárások visszafelé is. Inkább valami olyasmi kellene, hogy hasonló legyen az érdeklődési körötök. Ha te bulizós vagy, nem baj ha ő is az és hasonlók.

5. Elvárások paraméterek szerint. 1,50-es csajhoz miért kell 2 méteres ember? 23 éves csajnak meg 35 éves? És hasonló dolgok. Pasi csajhoz képesti magasság legyen: -5;+15, életkor +6;-2. És nagyjából azonos végzettség, érdeklődés, életszemlélet.


Ha azt akarod, hogy sokan írjanak neked, és tudj válogatni, akkor mosolygós képek, egyedi bemutatkozás, és átlagos elvárás legyen egy adatlapon (olyan kaliberű pasi, amilyen nő te valójában vagy). Még kevesebbet is ki lehet tölteni, csak azt a két-három paramétert ami fontos. Aztán mindenkinek válaszolni, aki ír. Legalább annyit, hogy köszönöm nem téged kereslek. Sok sikert. Aki meg szimpatikus azzal egy héten belül találkozni. Ennyi az egész.


27f

2011. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, elég sokat segítettek :)
2011. jan. 1. 22:39
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

tegnap 17:40 Sok jót írsz!


De van egy-két földhözragadt gondolat is.

Az 5. pontban általad leírt normák szinte egy expáromnál sem stimmeltek.

A mostaninál is csak a hasonló életszemlélet, de ez is csak az életvezetésben. Mert a világnézetűnk már különböző. De mégis négy éve jól meg vagyunk.


Pedig tíz év, 24 centi, egy PHD és egy másik diploma neki nekem meg egy érettségi és igaz szélkörű műveltség. Nagykorúságom óta magam tartom el magam, nem volt időm tovább tanulni egy egész embert kívánó vállakózás mellet, amit megörököltem. Ott viszont holt időmben sokat olvastam magas művészetet és humán tudományokat. Párom ilyent csak szinte tőlem hallgat meg, mert amúgy a munkája érdekli, és nem olvas mást csak szakirodalmat.


És az általam ismert párok felére, az 5-ös pontban általad leírtak többségében nem érvényesek.

2011. jan. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 05:36-os. Fordítsuk meg a szitut. 35 éves 180 magas gimnáziumot végzett nő vagy. Szóba jön nálad egy 25 éves pasi? És egy 155 magas? És egy 8 osztályos?

Ha őszintén válaszolsz a kérdésekre, !mindegyikre! "nem" a válaszod. Miért? Mert "kicsi" hozzád. Miért van az, hogy a párodnak te mégse vagy kicsi, és csak egy nőnek lehet kicsi az férfi?

Mert sokat csalódott, és lejjebb adott a szinten. Ez bizony önbizalomhiány. Meg aztán a másik, hogy azt mondja, hogy egy 25 nő "fejlődhet" még (10 év múlva lehet komolyabb papírod lesz, mint neki), a 30-asok meg mind elfogytak.

És miért jövök itt a papírokkal. Azért mert egy 8 osztályt végzettnek nem ugyanazok az igényei, mint egy egyetemi diplomásnak.

Elmegyek 3 műszakba! melózni. Fél órával előtte ott legyek. Csinálok valamit, majd a Mérnökúr megmondja, hogy mit. Utána beülünk a haverokkal a presszóba. Este meg megnézzük a tévében a meccset. Szombaton meg irány a dizsi. Nem keresek eleget, idén se megyünk a Tisza tóra. Kontra:

Hupsz főnök, kések 10 percet, lerobbant a villamos (valójában tovább hancúroztunk asszonnyal, mint kellett volna). Pötyögök valamit a gépen 4-ig, tököm tele van, irány az internet. Este színház, azért mégis illik egy évbe kétszer-háromszor. Szívem, francia Riviéra, vagy Kairó? Mindkettő csak 130 ropi/fő, egy heti keresetünk. Egyszer élünk.

Jó el van túlozva a dolog, de nem annyira. Ezért fontos a hasonló szintű (kimondom) végzettség.

27f

2011. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!