Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után a fénykép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után a fénykép megőrzése fiú részéről jelent valamit úgyhogy látható helyen van?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem egy darts-tábla közepe az a látható hely akkor csak jót jelenthet.
2011. máj. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha látható helyen tartja, akkor még nem vagy közömbös neki.
2011. máj. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

:DDDDD Ezen a darts-táblás dolgon de jót röhögtem! :D


Amúgy persze, hogyne jelentene :-)

2011. máj. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 6 évig voltam együtt vkivel és szakításunk után 3 évvel mikor már elült a harag, és beszélő viszonyban voltunk, közölte, hogy most tette el a fényképemet mikor meszeltek, így 3 év után.. tudom ő csak lustaságból nem tette el, és azt is tudom, hogy a mai napig szeret. Attól függ mennyivel vagytok szakítás után? Mert ha még a gyász időszaka van akkor még természetes hogy elöl van, és nem biztos hogy jelent vmit. Meg persze attól függ, hogy ő szakított vagy te?
2011. máj. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1hónapja szakított velem a saját hülyeségem miatt:s
2011. máj. 6. 14:02
 7/7 A kérdező kommentje:
nem darst közepén vanXDde am jó voltXDaz asztalán van a pici képemmel együtt
2011. máj. 6. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!