Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

StephanieXx kérdése:

Egy szexkapcsolathoz túl nagyok lennének az igényeim?

Figyelt kérdés
Szexkapcsolatot szeretnék...De,nekem fontos,hogy a fiú/férfi,hogy beszél( például:. ne beszéljen csúnyán),legyen okos,kedves,megértő,és figyelmes,legyen jó a humora,és természetesen többször szexeljünk:))Egymás után,minimum hetente.Továbbá az is fontos,hogy független legyen.Túl sokat várok el?
2010. máj. 22. 23:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Na akkor gratulálok neked! Nekem is majdnem összejött egy hasonló, de aztán mégsem.
2010. jún. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

:)Talán mégsem:)

A szotri olyan filmbe illő:)

A fiú,vagyis férfi 22 éves,nem volt komoly kapcsolata,csak szex..( Gondoltam magamban,ez igen..ilyen kell nekem)

Találkozgattunk,majd kiderült,hogy egy helyen dolgozunk /diákmunka/

Hétfőn nálam volt,szex nem volt.Kedden nálam aludt szex nem volt.

Mondom ez..nem jó így.Majd szerdán közölte,hogy soha nem érzett így lány íránt és szerelmes...

Nem az esetem külsőre...de azt hiszem,hogy szerelmes lettem.

Soha nem lesz így szexkapcsolatom:D

2010. jún. 26. 20:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!