Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok és tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabenor kérdése:

Ti mit gondoltok és tennétek?

Figyelt kérdés
A tények :kezdődött megcsalással (csak nem egyszerű, meleg lett a férjem és férfival csalt meg), azóta talán nem volt senkivel, még velem se nagyon, nem közeledik nem kezdeményez semmit, folyamatosan hazudozás, ő akar mindenbe egyedül dönteni, semmit nem beszél meg velem, és amikor lebukik akkor mindig az a válasza, hogy én nem értek semmihez ne szóljak bele, pénzterén ő akar mindent én vagy a gyerekek szeretnénk valamit akkor nem lehet, de viszont ő saját magának mindent megvesz, arról nem is beszélve hogy az élet terén nem ért semmihez a bénázásain csak nevet nagyokat lehet szó közúti közlekedés (piroson áthalytás nem veszi észre, sáv váltás körül tekintélyes nélkül) nem tudom mit tegyek 8 éve vagyunk házasok, de már csak szenvedek mellette, van két fiunk ezért nem tudom mi tévő legyek egy szenvedő feleség és anya várja hogy segítsetek rajta válaszaitokkal hátha könnyebben tudok dönteni
2017. júl. 30. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem lennék ilyen idióta és lenne bennem annyi büszkeség, hogy az első megcsalásnál elváltam volna, és élném a maradék életem :D
2017. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Szép.Egy önállósodásra képtelen nő lehordja mindennek a férjét.Ezt nevezem.Te figyu,arra még nem gondoltál és nem érzed cikinek,hogy te vagy az a nő aki mellett inkább a belangyosodást választotta? :d
2017. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Most a férjed biszexuális, vagy tisztán homoszexuális és évekig saját magának is hazudott?

Szerintem valahol őt ez felszabadította, hogy végre kibukott, hogy férfiakhoz (is) vonzódik.


Egyértelműen ki kell lépned. Ő már nem akarja a családos életet, kár szenvedned mellette!

2017. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!