Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Ti együtt lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti együtt lennétek valakivel komoly kapcsolatban úgy, hogy ha csak hétvégén tudnátok találkozni, de?

Figyelt kérdés
A szombat estéket pedig a haverokkal töltené a párotok, a vasárnapot pedig azzal hogy ti főztök neki egész hétre előre. (háromfélét). Emellett néha eljártok moziba, és kajálni. Esetleg néha nyaralni amikor szabadságon van.

2017. júl. 30. 21:21
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, felvetettem neki hogy mivel nem tudunk normálisan együtt lenni, és neki fontosak a haverok is, ami persze a mi időnkből megy el, hogy akkor vegyük lazára a kapcsolatot csak barátság extrákkal legyen. Nyugodtan menjen el szombat esténként, cserébe én nem főzök neki többet. De neki ez nem tetszett, mert ő csak komoly kapcsolatot akar mindenképpen. Emiatt szakítottunk. Vélemény?
2017. júl. 30. 21:55
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Más az elképzelésetek a jövőt és a kapcsolatotokat illetően...


Lépjetek tovább!

2017. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
86%

"A szombat estéket pedig a haverokkal töltené a párotok, a vasárnapot pedig azzal hogy ti főztök neki egész hétre előre. "


Jót röhögtem! :D

Majd főzöl magadnak Drága, nem szakácsnő vagyok.

Te nem barátnőt keresel, hanem pótmamát és szexeszközt.

2017. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Mi eltunk igy evekig, munka miatt, de azert mas volt a felallas. A parom vasarnap este elment es pentek delelott jott haza. Es igen, vasarnap foztem neki elore. De mi akkor mar hosszabb ideje egyutt eltunk, a hetvegeket velem toltotte, tartalmas programokat szerveztunk. Persze talakozott a barataival is, vagy kozosen szerveztunk valamit veluk. De sokszor ettunk hetvegen etteremben, igy akkor nem kellett foznom. En is ugy szerveztem, hogy het kozben, mikor nincs itthon, minden munkat elvegeztem, igy a szabadnapokat gond nelkul toltottuk. De ez csak egy stabil kapcsolatban mukodik. Egyebkent mivel az osztrak hatar kozeleben laktunk, sok ismerosunk elt igy, van akiknel bejott, mashol meg valas lett a vege.
2017. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

"mert ő csak komoly kapcsolatot akar mindenképpen. "


AKkor úgy is viselkedjen és ne szakácsnőnek nézzen.

2017. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön él, egy napot találkoztok, nyilván vannak más nők is az életében, csak azok nem főznek meg neki előre egy hétre. Ne legyél bolond, aki komoly kapcsolatot akar, az mindkét félnek megfelelő megoldásokra törekszik, nem behisztizik.
2017. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen feltételekkel úgy röhögném körbe,hogy az egész szomszédság visszhangozna.Az ilyen pasit küldeném vissza a mama-hotelba.
2017. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
10%

Azt senki nem fogja fel, hogy önszántából főz/főzött a Kérdező?


Az aki, szívesen főz a párjának, miért ekkora baj nektek?


De itt merőben más bajok vannak, de én most a főzésre lennék kíváncsi, mert majdnem mindenki ezen akadt ki...


(Komolyan kérdezem!)

2017. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Írtam ezt úgy,hogy nem tudtam,hogy a pasi külföldön dolgozik.Ha 1-2 éve együtt lennénk,belemennék,mert megbíznék benne,de így nem.Inkább szerezzen ottani nőt,ha jó a dumája,egyszerűbb lenne az élete.
2017. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
18# Ezt hol írta, mert én nem látom leírva, hogy ő önszántából és boldogan tölti azzal az egyetlen közös napjukat, hogy előre főzzön.
2017. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!