Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Ti együtt lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti együtt lennétek valakivel komoly kapcsolatban úgy, hogy ha csak hétvégén tudnátok találkozni, de?

Figyelt kérdés
A szombat estéket pedig a haverokkal töltené a párotok, a vasárnapot pedig azzal hogy ti főztök neki egész hétre előre. (háromfélét). Emellett néha eljártok moziba, és kajálni. Esetleg néha nyaralni amikor szabadságon van.

2017. júl. 30. 21:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
68%

#20


"A kérdező kommentje:


Én vagyok a nő, felvetettem neki hogy mivel nem tudunk normálisan együtt lenni, és neki fontosak a haverok is, ami persze a mi időnkből megy el, hogy akkor vegyük lazára a kapcsolatot csak barátság extrákkal legyen. Nyugodtan menjen el szombat esténként, cserébe én nem főzök neki többet."

2017. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Már szakítottunk, legbelül azt éreztem hogy azért akar csak komoly kapcsit hogy meg legyen oldva a főzés, mert ez mellett folyamatosan eljárt haverozni, és szinte így is már csak barátság extrákban éltünk. Megjegyzem, most a szülei főznek rá. 25 éves "férfi".
2017. júl. 30. 22:08
 23/29 anonim ***** válasza:
82%
Dugni mikor kell? A konyhában a főzés közben vagy a haverok után? Milyen ellenszolgáltatások vannak, amivel a nő jár jól?
2017. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Általában a haverok előtt vagy a főzés után ha maradt rá idő, vagy amikor nem ment vissza túl korán. Jó ha volt ebből is heti kettő..
2017. júl. 30. 22:27
 25/29 anonim ***** válasza:
89%
Nem, ezt nem kapcsolatnak hívják, hanem alkalmazotti munkakörnek
2017. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld pacsi! Én is ezen a véleményen voltam. Semmit nem kaptam ebben a kapcsolatnak nem nevezhető valamiben. És még a volt a barátomnak állt feljebb ha azt javasoltam hogy inkább vegyük lazábbra ezt a semmit.
2017. júl. 30. 23:15
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

nem, mert én szinte csak hét közben vagyok szabad

főzzön magának, nem vagyok a cselédje

moziba nem járok, ezzel ne tudna levenni a lábamról

2017. júl. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Miért emelted ki a kérdést? Van valami változás azóta?
2017. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nem .Ezt pont nem nevezném komoly kapcsolatnak .Barátsàg extràkkal .Én még ebbe sem mentem volna bele nem is hoztam volna fel neki.Ha nem vàltoztat nem tud kompromisszumot kötni vagy nem is akar akkor mehet a levesbe.Egyépként jol tetted hogy szakitottàl vele nem vett komolyan és sztem önző alak is.
2017. okt. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!