Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom el akar küldeni pszichológushoz, jogos, hogy sértőnek találom és kiakadtam?

Figyelt kérdés

Szerinte igenis segítségre lenne szükségem. Nem megyek már el a barátnőimmel ide-oda, állandóan rossz a hangulatom, idegesen válaszolok neki sokszor, általában miután hazaérek a munkából, magamra csukom az ajtót és ki se jövök a szobámból. És mivel az anyukája depressziós volt, tudja milyen az, és fél, nehogy én is az legyek. Viszont én nem gondolom, hogy segítség kéne, annak ellenére, hogy tényleg nem vagyok túl jól mostanában, viszont nagyon sok a stressz rajtam a munka miatt, és elvesztettem egy nagyon jó barátnőt pár hónapja, de úgy gondolom csak idő kell, és minden meg fog oldódni magától.

Rosszul esett, mikor ezt mondta, és nagyon összevesztem vele, azóta nem is beszéltünk. Rosszul reagáltam le szerintetek?


2017. júl. 30. 22:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy elmész egy pszichológushoz még nem jelenti hogy kattant vagy.

Szimplán segítehet levezetni a stresszt ,segít feldolgozni egy szerettünk elvesztését. Ez hozzá tartozik a munkályukhoz.

A párod csak szimplán segíteni akar neked.

Szerintem fogadd meg a tanácsát.

2017. júl. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha elmész akkor valóban szükséged van rá remélem érted a logikát benne
2017. júl. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Írd le ide a gyak emberei megmutatják mit tudnak megoldjuk
2017. júl. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Megértem,hogy tolakodónak tartod a párod segítségét,de szerintem csak jót akar.Azért hidd el,jó,ha valaki segít a gyászban és a stressz kezelésben.
2017. júl. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hiheted, hogy a pszichológus csak súlyos mentális vagy lelki sérültekkel foglalkozik, de igazából sokkal több embernek volna rá szüksége, mint ahányan gondolják, még ha ki is akadnak emiatt.
2017. júl. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Mit szóltál volna az én barátom beszóláságoz? Ő konkrétan azt mondta, hogy több gyógyszerre is szükségem lenne (hangulatjavító, stb.) Na, az igazán bunkó volt.

A te barátod viszont tényleg jót akar, egyáltalán nem jogos a hisztid!

2017. júl. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha rajta vezeted le, az ő gondja is. Én lennék olyan önző, hogy szakítsak, de úgy tűnik, te szerencsés vagy a pároddal.
2017. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
17 es szerencsés mert együtt van valaivel? A kapcsolat azért van mert mindkét fèl aldozatokat hoz semmi koze a szerencsèhez amugy azert irtam hogy hogy akkor szukseged van pszichologysra ha elmesz mert megtudod te oldani voltam en is szomoru sokszor szukseges persze szar tàrsagág vagy talàn de talàn másoknak nincs része abba hogy engedtek ide kerülni? Ez egy termeszetes allapot es ha azt hiszitek hogy szuksege van valakinek mert maga alatt van a pszichologus sok pénz és amig nem romlassz latvanyosan addig senki nem kuldhet el pszichologushoz amugy ha az a bajod hogy sertesnek mondta a baratod akkkor valoban gondold ujra mert nem rossz szandek vezerli engem csak az irital ha kiakarjak venni a mancsom alol sajat magam iranyitasat de elfogadom ha az a helyes
2017. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Igen pszichologusra van szükséged, mert ha depr. még nem is, de rossz hangulatod már van.

Nem normális, hogy begubozol.és szarsz mindenkire.


A pszichológus meg nem ördögtöl.való, én is jártam, sokat segitett.


28n

2017. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!