Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem féltékeny az ex férjemr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem féltékeny az ex férjemre. Nem beteges dolog ez?

Figyelt kérdés
volt férjemmel évente ha 2 szer találkozok,amikor jön a közös fiunkért-,mert németországba él ,és dolgozik az uj családjával.ilyenkor pár szot váltunk,amit nagyon muszáj,és ennyi.különben se sms,se facebookon,se semmilyen formában nem értekezek vele.most a legutobbi ilyen gyerek átadásonál a jelenlegi férjem is kijött a gyereket kikisérni,és azt látta,hogy az ex még mindig szerelmes pillantásokat vet rám.és azt kéri tölem,hogy közöljem a volt férjemmel,hogy ne viselkedjen igy,és ne tolakodjon .én azt mondom erre,hogy ez hülyeség,mert akkor bárki másnak,aki szembe jön az utcán ugyanezt mondhatnám.nem érzem hogy okot adtam volna a féltékenységre,de már nagyon zavar,hogy emiatt napi szinten veszekszünk.mit gondoltok?
2017. júl. 31. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De, beteges. Lesz még gondotok.
2017. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Valòban beteges, de nem az új férjed, hanem maga a helyzet. Soha nem értettem, hogy miért kell szülni fűnek-fának, úgyis mindig ez a vége.
2017. júl. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ha az ember elöre tudná,hol fog elesni,biztos nem menne arra.azért szültem,mert azt hittem az elsöröl is hogy egy életre szol.és most is azt gondolom a másodikrol.
2017. júl. 31. 14:02
 4/8 anonim ***** válasza:
9%

Akkor hajrá, hajrá, szülj ennek a hapsinak is!

Meg a harmadiknak, a negyediknek, meg az ötödiknek is!

Hinni meg tudod, hogy hol kell, ugye?!

2017. júl. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod,de szerintem nem ez volt a kérdés
2017. júl. 31. 14:12
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

A 45%-osnak szerintem még egy három hetes kapcsolat sem jutott, hogy így osztja az észt olyan dolgokban, amiről ordít, hogy fingja sincsen. Ne is figyelj rá.

Igen, nagyon nem okés az, ahogy a férjed viselkedik. Inkább neki kellett volna átgondolnia, hogy ha ilyen idiótán áll az ilyen szituációkhoz, akkor talán nem kellett volna olyannal kezdeni, akinek már volt egy házassága és abból gyereke is született.

2017. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát az gáz, ha napi szinten ebből van a vita.


Én már az elején leállítanám őt,és lehet lenen egy jó nagy veszekedésünk, megkérném, hogy mondja el, hogy tulajdonképpen mi a problémája.

Mi az, ami okot ad rá neki, hogy ezen álljon a bál?

Ha ennyire nem biztos abban, hogy szereted, akkor tudod sajnálni, viszont elgondolkodtató, ha így gondolja ( holott nem adsz rá okot). Erre senkinek nincs szüksége.


Ha meg csak a saját önbizalomhiánya, akkor vegyen vissza, mert ez rohadt demotiváló.

Én nem engedném, hogy ezt hánytorgassa fel állandóan.

2017. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

40/ nő vagyok

Én is ebben a helyzetben voltam évekig... exem jött a közös gyerekünkért, jelenlegi férjem féltékeny volt évekig szerintem érezte rajtunk hogy ez egy életre szólt ,csak makacsságunk felelőtlenségünk miatt vége szakadt, annyi lett a dolog vége hogy a volt férjem a szeretőm évek óta.. és élvezem hosszú évek óta!! nyugodtan vessetek meg.. de én boldog vagyok! nem tudnék nélkülük élni, csak velük...

2017. szept. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!