Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog, ha féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, ha féltékeny vagyok, ha a 26 éves barátnőm találkozik a 18 éves unokahúgával?

Figyelt kérdés
2017. febr. 7. 13:36
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Barátom, nem barátnőm. Bocsi.
2017. febr. 7. 13:36
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nagyon beteges.Az unokahúga...
2017. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem,ez nem normalis dolog.

Az egyik rokonarol beszelunk,nem egy vadidegen csajrol.

2017. febr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem az.
2017. febr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Akkor se lenne jogos, ha nem rokonnal találkozna. Gusztustalan és aljas dolog a féltékenykedés, alig van nála kapcsolatgyilkosabb dolog, szóval hajrá, csináld csak, hátha a pasidnak megjön az esze és rájön, milyen egy defektes selejt pcsával van együtt és kiteszi végre a szűröd.
2017. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem mondanam normalisnak. Talan mintha lenne, ahol lehet unokatesoval, de lehet csak masodunokatesoval kapcsolatozni, de attol meg egeszseges emberek nem gerjednek ra a csaladtagjaikra.
2017. febr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

én azért, vagyis részben azért hagytam el a barátnőmet mert pont ugyan azt művelte mint te.

találkoztam párszor az unokahúgommal, aztán utána 3 napos műsor volt, hogy én biztos megb*sztam stb.

persze ez már csak hab volt a tortán, de ez is hozzátett hogy szakítsak vele.

2017. febr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerinted egyrészt hűtlen ösztönállat, másrészt olyan beteg perverz dög hogy családtagra izgul, akkor miért vagy vele? :D Ha én ilyeneket feltételeznék valakiről, akkor biztos nem lennék vele tovább. Ha rossz embernek látod a párod, akkor minek a kapcsolat vele?

Nem, nem normális.

2017. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Pedig itt olvastam azt is, hogy tesók közt szabad a petting.
2017. febr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Beteg vagy. Egy kiegyensúlyozatlan, önbecsülés nélküli, bizonytalan apróság ebben a bazi nagy világban. Nevetséges. De ezt te is tudod, nyilván azért fogant meg benned a kérdés.
2017. febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!