Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A gazdasági közösségben élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdasági közösségben élő nőket miért nem ítéli el úgy a társadalom mint a prostituáltakat?

Figyelt kérdés
Manapság egyre nagyobb divat ilyen gazdasági közösség szerű látszat házasságban élni. A nő a pénzért van együtt a férjével sok esetben és gyakori, hogy nem is szerelmes belé és meg is csalja őt, de ha már gyerekük is van, akkor még inkább ki van biztosítva egy ilyen kapcsolat a nő javára, mivel válás esetén szinte ő kap mindent. Kérdem én, erkölcsi értelemben mivel jobb az a nő, aki egy ilyen kapcsolatban él, azoknál az ún. prostituáltaknál, akik alkalmankénti pénzt kérnek az együttlétekért?

2017. júl. 31. 13:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
18%

Ez egy érdekes kérdés, Kérdező. Az én szememben az anyagias nő egyszinten van az alagsori bárcás prostival, csak az árban különböznek. Sőt, a prosti annyiból még jobb is, hogy őszintén csak a pénzért teszi azt, amit, az ő indítékai legalább elfogadhatóak.


Valószínűleg a nettó álszentség, képmutatás az oka. Manapság, ha megnézed, a nők döntő többsége a külsőt és a pénzt tekinti csak értéknek. Hogy a pasas mennyire tisztességes, rendes, vagy intelligens, arra meg tesznek magasról egy jókorát. De a csúnyarossz prostikat, akik pénzért kefélnek, ítéljük el ugye, mert micsoda dolog má' az, miközben ők se jobbak egy szemernyit se. Más szemében a szálkát, magáéban a gerendát esete.

2017. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudsz te semmit!
2017. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

A prostik4t senki nem ítéli el!

A kuncsaftok imádják őket, a férfiak áhítattal néznek rájuk, a feministák támogatják őket, a rondább csajok meg csak irigykednek rájuk. A magyar ilyen téren egy elfogadó társadalom!


A szolgáltatást igénybe vevő az más tészta azokat a fentebb említettek nagy része elítéli!


Elég ha megnézel itt néhány kérdést, illetve a rájuk írt válaszokat pl:

k4rva volt, fogadd el---k4rvánál volt, ítéld el

igazi férfi elfogadja---igazi férfi nem k4rvázik

k4rva lehet igazi nő---k4rvával levő nem lehet igazi férfi

pénzért dugót, nah és akkor---fizetett érte, nyomorék


Napestig lehetne sorolni, de felesleges.

A gyakorisok 90%-a nő, vagy magát annak hívő és akképpen is viselkedő pali, innentől kezdve meg felesleges azonos mércét elvárni a vitapartnerektől!


Ha nincs elvárás emberséget és logikát illetően a vitapartnertől, akkor nincsen csalódás sem :)

2017. aug. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

#13 látod :D arról is fel lehet ismerni őket, hogy érzelmi alapon, vagy egyáltalán nem érvelnek, de a piros kezeket azért nyomkodják, hátha hirtelen attól igazuk lesz :DDD

Szerencsére az nekem is megy...

2017. aug. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
#14 Igazad van, már nekem is feltűnt, hogy a nekik nem tetsző válaszokat egyből lepontozzák, pedig igazából a válasz hasznosságát kellene értékelni, nem pedig, hogy mennyire jön be az az ízlésemnek.. Ez tényleg elég gáz amúgy szerintem is. Ez kb. óvodás gyerek viselkedés, már nem azért.:D
2017. aug. 4. 01:44
 16/20 anonim ***** válasza:
66%
Mint ahogyan a tiétekkel ellenkező oldalon lévő értelmes érveket is lepontoztátok. Még mindig senki nem reagált arra hogy, legtöbbször a férj várja el az otthon lévő feleséget, biztos családi hátteret, nem reagáltatok arra, hogy nem láttok bele mások életébe és ha nem csal az illető hölgy akkor honnan tudjátok hogy nem szereti a férjét vagy csak a pénzéért szereti. Természetesen nem tudjátok, okoskodni jobb. Aztán jöttök egy kiragadott példából, ahol válás után a feleség szuper jól járt, nyilván részleteket nem ismertek, tehát nem tudjátok, mit vitt, mit tett bele ő. Mint ahogy arról is elfeledkeztek, hogy válás után a házasságok nagy részében fele-fele a vagyon, sokan szét sem tudnak költözni vagy nehezen oldják meg, nyilván ha gyerek van, nem lehet eladni egy 10 milliós panel lakást és elfelezni aztán mindenki megy az utcára 5 millióval, a két gyerek is. Ezt gondoljátok át. És azt, hogy havi 20-40 ezer gyerektartásból mit lehet költeni egy-két gyerekre (elárulom, ezzel az iskolai étkezésük és bérletük van talán kifizetve, de már egy cipót nem tud megvenni anyuka, akinek hirtelen egész fizetése az összes számlára, élelmiszerre el is megy. Magyarországon élünk, nem tudom, ki találta ki, milyen szuper jól élnek itt az elvált nők. Tessék, én írtam már előzőleg is és most is érveket, tőletek nem sokat láttam. Piros kezecskét nem nyomkodtam(nem szokásom) ellentétben veletek. Hm?
2017. aug. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#16, én írnék szívesen, viszont házassággal kapcsolatban nincs tapasztalatom. A szüleim a régi időben esküdtek, a kapcsolatuk stabil és boldog mái napig (anno a posztkommunista időkben nem volt annyira divat az érdekkapcsolat). Én magam meg összesen 1 lánnyal tudnám elképzelni az összeházasodást, akinek viszont nemkellek, így kútba is ugrott az egész. Úgy meg nem akarok érvelni, hogy semmi tapasztalatom a dologról, mert csak én járnék szarul.
2017. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Hogyan hasonlíthatsz összevegy feleséget egy prostival? Gondolkozz már! Egy feleség otthon van a férjével szexel kizárólag, gyermeket nevel, mos főz takarít! Családot alkot! És vannak olyan “férjek” akik még emellett is prostit használnak! Talán a férfiakat kérdezd meg miért jó nekik úgy ahogy ez a dolog van??
2018. ápr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
72%
A nők nagyobbik része pontosan ilyen kapcsolatban él, sorolom az okokat: Magyarországon egy nő egyedül nem él meg (legalábbis a nagy átlag nem) gyerekkel főleg nem, sőt tovább megyek csak egymásra támaszkodva élnek meg valahogy hónapról hónapra a párok. Ez a nagy magyar valóság, ezért élnek annyian kényszer kapcsolatban ami lehet eleinte boldog volt de később miután már tönkrement nem képesek kilépni belőle. Egy mai Anyukának sem anyagi sem fizikai segítsége nincs, kisgyermekkel korlátozottak a munkavállalási lehetőségei, az óvodai nyitva tartás hivatali időben van, ehhez próbálj meg igazodni természetesen segítő nagyszülő hiányában mert ez is tömegjelenség. Semmiféle aranyásás nincs ebben, csupán egymásra támaszkodás a nyomorban és egy megalkuvásokkal teli élet. Ezt látom magam körül. Az egyedülálló Anyák élete, nos azt inkább nem is részletezem, hát ezért nem mernek kilépni a nők mert akkor már a társ segítsége sincs tovább-sem fizikailag sem anyagilag úgy mint együttélésnél.
2018. ápr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
És ez a férfiaknak miért jó így ha úgy van ahogy te gondolod? Lehet lépni kérem egy kapcsolatból ha nem tetszik! De milyen normális apa és férj hagyja ott a gyerekeit?? Neked kérdező fingid sincs a való világról és hogy mi történik benne! A dolgok igen komplexek! Majd megtudod úgy a 40-es éveidben... Csak szólok...
2018. ápr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!