Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Több lány ismerősömtől is hallottam már, hogy amikor összeismerkednek egy tanfolyamon, tánciskolában, edzésen fiúkkal már előre azon rettegnek, hogy vajon mikor fognak náluk bepróbálkozni,mert utána szinte biztos, hogy a korábbi jó barátságnak annyi. Van olyan lány, aki a korábbi tapasztalatai miatt már az elején közli, hogy partnere van, hogy ne tegye ki magát ilyen helyzetnek. Egy másik barátnőm mondta, hogy ahova jár táncolni már attól retteg, hogy a kedvenc táncpartnerei mikor kezdeményeznek nála, mert utána attól tart, hogy többet nem kérik fel. Már előre taktikázik, próbálja minél messzebb tartani a férfiakat magától, rideg velük, csak annyira kedves, hogy ne nézzék levegőnek. Kinek milyen tapasztalatai vannak ilyen téren?

2017. aug. 1. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon ismerős. :D

ÉN nem nyomom senki orrába hogy barátom van, de amikor nagyon elkezd már nyomulni, érezhetően beolvasztom a beszélgetésbe hogy van barátom.

Vagy csak h pittyeg a telóm, és mondom h párom az.

2017. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek is fiú barátaim, mert egy idő után mindegyik többet akart :D

21N

2017. aug. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én simán tudok fiúkkal barátkozni. Nem vagyok szép, ezért nem úgy néznek rám soha. XD
2017. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak férfi barátaim vannak, egyszerűen, nem tudok kijönni a nőkkel (egy gyerekkori barátnő kivételével, de vele ritkán találkozom, mivel az ország másik felében lakik).


Sosem volt egyáltalán gond ebből, főleg, ha legelején mind a ketten tiszta lapokkal játszunk.

2017. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez a probléma csak a kifejezetten szép nőknél merül fel? Ők magányosabbak mert a fiúk csak párkapcsolatban tudnak gondolkozni?
2017. aug. 1. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!