Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S Kétségbe vagyok esve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Kétségbe vagyok esve, van így értelme?

Figyelt kérdés

A barátom eléggé független, 2 éve vagyunk együtt 2 hetente találkozunk az egyetem, tanulás,barátok, nyáron a családdal való utazgatás, munka miatt is csak így találkozunk, távkapcsolatban is élünk.

Én említettem neki, hogy ez szerintem kevés amennyit mi együtt töltünk és hogy sose beszélünk a közös jövőnkről. Ő szerinte egyáltalán nincs több időnk találkozni, barátokkal a 2 hét között találkozik felosztva ki hogyan ér rá,hiszen őket ritkábban látja mint engem, emellett ott a többi is amit említettem, de neki ezután kell a magány a pihenés mert ő sokszor szeret egyedül lenni, de velem sose mondja le a találkozókat és évfordulókor, fontos alkalmakkor beiktatunk egy találkozót. Neki így a jó, így érzi jól magát. A jövőnkről azért nem szeret beszélni, mert utál tervezgetni, előre gondolni mindent szerinte a szerelem nem elég a mai világban, első a tanulás, karrier, de miután ezek meglennének velem szívesen tervezné a jövőjét és olyanná válna ami nekem jobban megfelelne, most még ő nem képes többet nyújtani és nem akar fiatalon elköteleződni. Ő szerinte ő próbál értem mindent megtenni és boldoggá tenni és nem érti mi a problémám.


Ezen kívül minden jó köztünk, szeretjük egymást, amikor együtt vagyunk minden tökéletes csak mégis azért 3-4 évet kellene várni, de szerinte ez így rendben van.


22 évesek vagyunk - L túl gondolom vagy teljesen normális, hogy így áll hozzá? vagy szerintetek így kevésbé múlik el a szerelem?



2017. aug. 1. 14:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Mellesleg elég hisztis és negatív tudok lenni, néha nehéz engem elviselni.
2017. aug. 1. 14:25
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokan vannak így. Neki így jó. Rajtad áll, hogy ezt elfogadod, és kivárod a 3-4 évet.
2017. aug. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mraz Ariston Simon ***** válasza:
A gond az, hogy ez nem kapcsolat, csak néha összejártok. Most vársz még 3-4 évet, hogy valóban együtt legyetek, és akkor esetleg koppansz, hogy a legjobb éveidet elpazaroltad egy ilyen laza viszonyra. Rajtad áll, hogy ezt elfogadod-e, de ez nekem nagyon nem érné meg. Mondom ezt úgy, hogy fiatal felnőttként nekem is volt távkapcsolatom, és utólag visszanézve a mérleg nem a megérte serpenyő felé billen. Egy olyan ember, aki minden nap ott van neked, annyival több ingerrel tud ellátni, annyi extra élményt ad, amit egy távoli valaki, akit bármennyire is úgy gondolod, de nem ismersz és nem is ismerhetsz meg igazán, sosem fog tudni.
2017. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Őszintén?

A pasid nem elégé független!

És erre még csak mérget se vegyél, mert nem éri meg.

De a nyakamat ráteszem, hogy nem független!

Az a minimum, hogy van melletted valaki, és ebben 1000%-ban biztos lehetsz!

2017. aug. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nincs mellette senki ebben 100000000%-ig biztos vagyok :D
2017. aug. 1. 14:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Miből gondolod? :D Nekem is volt tàvkapcsolatom...a sràc mindent megtett értem, velem tervezte de màsfél évet lettünk együtt végül. Mikor együtt voltunk az maga volt a tökély...de kevés volt a heti 1 vagy 2 hetente egy nap...Màr 1 éve nem beszéltem vele. Azóta màsik vàrosba költöztem és megismertem a jelenlegi pàrom aki 3 utcànyira lakik...hàt így sokkal jobb...ne pazarold el a fiatal éveidet:) vagy pedig lazàskodj te is, mint a sràc, te se köteleződj el mellette, ismerkedj, éld az életet:)
2017. aug. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én tényleg nagyon szeretem őt. Igaz én többre vágyom, de ő sohase volt az a fajta aki többet igényelne mondta, hogy neki nem hiányzik az, hogy új nőkkel legyen együtt neki elég az ha nem tiltok meg semmit és élheti a kis életét.
2017. aug. 1. 16:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs, ez nem kapcsolat, (egy) biztos puncinak jo vagy, aztán ennyi.
2017. aug. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!