Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tovább lehet menni a kezdeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tovább lehet menni a kezdeti sérelmeken, vagy nincs értelme így folytatni, mert ott marad a tüske az önbecsülésemben?

Figyelt kérdés

4 hónapos kapcsolatunk elején, amikor mégcsak körvonalazódott az összetartozásunk, de érzelmek már rendesen voltak, a barátom párszor csúnyán megbántott, de 1-2 nap után megenyhültem felé. Baráti beszélgetésből indult a történetünk, tudtunk egymás múltjáról, ezért érezhette, hogy pár olyan dolgot megoszthat velem, amirõl az igazi kapcsolatban a felek már nem beszélnek. (Exek, más csajok) Emiatt viszont csorbult az önbecsülésem, és leírni is durva, de nem érzem szép nõnek magamat mellette. Ezért más férfi ismerõseimtõl fogadom azokat a bókokat, amiket valósnak tudok értékelni a barátoméval ellentétben. Sosem volt gondom az önbizalmammal, mindig vékony voltam, de most heti 5 napot edzek keményen a kánikulában is, plussz diéta. Mindezt azért, mert régebben mindig az edzõtermi csajok alakját dicsérte, meghogy melyikkel miért nem kezdene. (Õ amúgy pocakot növesztett és kopaszodik 31 évesen, de önbizalma van.)

Sosem volt még ehhez hasonló problémám, nem tudom, ezen hogy juthatnánk túl, mindig visszaüt valahol.


2017. júl. 21. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Õ amúgy pocakot növesztett és kopaszodik 31 évesen, de önbizalma van."


ez ismerős: annyi átlagos vagy az alatti csávót ismerek, de olyan igényeik vannak a nők felé, mintha Adoniszok lennének.


nem tudom, az ilyenek mi a szart hisznek magukról, és mire föl vannak ekkora elvárásaik??


nekem is tetszett vki, aki nem egy jóképű, igaz, nem is visszataszító, olyan tök átlagos, nekem a külseje nem tetszett, inkább a belső tulajdonságai.


és amikor beszélgettünk, olyanokat mondott, hogy éjjel egy gyönyörű lányról álmodott, aki nyilván nem én voltam, de mindig azt emelte ki a nőkben, hogy legyenek szépek és fiatalok, ez a kettő számított csak neki.


én is olyan hülyén éreztem magam... őt meg olyan felületesnek ezért.


a fiatalság elmúlik, és szerintem viszonylag kevés ember mondhatja el magáról, hogy valóban gyönyörű, neki mégis ilyenek kellettek.


mintha a nő esze, lelke, egyéb tulajdonságai nem is lennének fontosak.


ez a pasi amúgy sokszor úgy nézett ki, mint egy csöves.

2017. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1


Köszi a válaszodat.

Nem is az a baj, hogy milyen nõk tetszenek neki, hanem az, hogy a kapcsolatunk elején kb. mindenki jobb nõ volt nálam, ezt éreztette. Persze nekem reális énképem van, de ha õ mellettem van, nem érzem jó csajnak magamat. Ilyen korábban sosem volt.

2017. júl. 21. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ragaszkodhatsz hozzá továbbra is,de teljesen fölösleges időhúzás lesz részedről. Ez egy olyan dolog, amin sajnos nem fogsz tudni változtatni. Felőlem maradj együtt a csávóval,de csak te fogsz igazán tönkremenni ebben a kapcsolatban. Hiába mondogatod,hogy egészséges önképed van. Ha nap mint nap egy olyan ember mellett ébredsz fel,töltöd vele az időd java részét,aki mellett nem érzed magad elég jónak,szépnek, akkor előbb utóbb a béka s*gge alá fog kerülni az önbizalmad,ami már most csorbult. El kell keserítselek,ennél már csak rosszabb lesz. Egy idő után be fogsz sokallni, és akkor majd te magad fogod azt mondani; elég! Csak hát addig még sok idő fog eltelni,ha hagyod és nem lépsz időben.

Te tudod!

2017. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

Ezt ő már nem tudja sehogysem jóvátenni, az érzés örökre bennem marad?

2017. júl. 22. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, + és/vagy egész egyszerűen ilyen hatással van rád. Meg hát nem valószínű,hogy már változni fog az ő értékrendje/elvárásai a nők,női test felé.
2017. júl. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!